TEGV'de yeni etkinlik yılı başlıyor

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV),  Beykoz  Öğrenim Birimi yeni etkinlik yılına başlıyor.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), on binlerce çocuğumuza okuldan arta kalan zamanlarda eğitim desteği vermek üzere 30 Eylül 2013…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV),  Beykoz  Öğrenim Birimi yeni etkinlik yılına başlıyor.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), on binlerce çocuğumuza okuldan arta kalan zamanlarda eğitim desteği vermek üzere 30 Eylül 2013 Pazartesi günü tüm etkinlik noktalarının kapılarını açarak, eğitim etkinliklerine başlıyor.

Türkiye’nin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu olan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, ilköğretim çağındaki çocuklarımızın, güzel bir çocukluk geçirmeleri ve geleceğe donanımlı hazırlanmaları için, yaşam becerilerini geliştirecek ve temel eğitimlerine destek verecek çağdaş eğitim olanakları sunuyor. TEGV’in 2013-2014 Etkinlik Yılı 30 Eylül Pazartesi günü başlıyor.

TEGV’in Türkiye geneline yayılmış 83 Etkinlik Noktası, bütün çocukları kucaklayan, güler yüzlü, sıcak, donanımlı ve aktif öğrenme ortamları sunuyor. Kurulduğu günden bu yana geçen 18 yıl içinde TEGV, 1,8 milyonun üzerinde çocuğa ulaştı.

Uzman bir ekip tarafından, çağın gerekleri göz önünde bulundurularak, çocuklarımızın eğitim ve gelişim ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılamak üzere hazırlanan ve zengin eğitim malzemeleriyle desteklenen TEGV eğitim programlarında çocuklar eğlenerek öğreniyor. TEGV’in birçok farklı alanı kapsayan eğitim içerikleri, yeni okula başlayan çocukların geçtiğimiz yıl uygulamaya geçen yeni eğitim sistemine uyumlarını kolaylaştıracak eğitim programlarını da kapsıyor.

Tüm ilköğretim çağındaki çocuklara açık olan TEGV etkinlik noktalarında kayıtlar 1 Eylül itibariyle başladı. TEGV’in Beykoz  Öğrenim Birimi ilköğretim çağındaki tüm çocukları 30 Eylül’de başlayacak etkinliklere bekliyor.

Etkinlik Noktası Adı          :Beykoz

Adres                                   :Ortaçeşme Belediye hizmet binası Kat.2 Beykoz

İrtibat                                   :216 323 89 86

TEGV'de yeni etkinlik yılı başlıyor
Bizi Takip Edin