Tekin Işık, son yolculuğuna uğurlandı

Beykoz Belediyesi 2.Dönem Meclis Üyesi Tekin Işık, ailesinin ve dostlarının gözyaşları eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı.

1989-1994 yılları arasında Beykoz Belediyesi 2.Dönem Meclis Üyeliği yapan Tekin Işık, 59 yaşında hayata gözlerini kapadı….

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi 2.Dönem Meclis Üyesi Tekin Işık, ailesinin ve dostlarının gözyaşları eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı.

1989-1994 yılları arasında Beykoz Belediyesi 2.Dönem Meclis Üyeliği yapan Tekin Işık, 59 yaşında hayata gözlerini kapadı. Sağ tarafına felç inen ve uzun süredir hastanede tedavi gören Tekin Işık, tüm çabalara rağmen kurtarılamadı. Dün (1.10.2015) acı haberi veren ailesi, bugün gözyaşları ile Işık’ı son yolculuğuna uğurladı.

Paşabahçe Merkez Cami’nde Cuma Namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından Mahmut Şevket Paşa Köyü Mezarlığına defnedilen Tekin Işık’ı son yolculuğunda; ailesinin yanısıra aynı dönem birlikte çalıştığı meclis üyesi arkadaşları da yalnız bırakmadı.

Işık’ın cenaze törenine CHP Beykoz İlçe Başkanı ve 2.Dönem Belediye Başkanı Şevket Arıkan ile ilçe yönetimi, BEYMEZ Başkanı Adem Öztürk, CHP Grup Başkan Vekili Gülay Demirel, CHP Belediye Meclis Üyeleri Deniz Yıldız, Hakkı Emanet ve Aydın Düzgün, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Sinan Çıtlak, KASDER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık, 2.Dönem Belediye Meclis Üyeleri ile çok sayıda seveni katıldı.

2.Dönem Belediye Meclis Üyesi arkadaşları tarafından ‘güvenilir-dört dörtlük’ biri olarak tanımlanan DSP’li Tekin Işık’ı, dostları cenaze sonrası duygularını Beykoz Güncel Haber’e şöyle anlattı;

BEYMEZ Başkanı ve eski Meclis Üyesi Adem Öztürk:

Tekin, benim çok can dostumdu. İkinci dönemde beraber meclis üyeliği yaptığım iyi bir arkadaşımdı. Dört dörtlük, güvenilir, özü sözü bir olan istikrarlı bir arkadaşımızdı. Eskinden bu yana dostluğumuzu hiç kaybetmedik. Dolayısıyla derin bir üzüntümüz var. Dernek olarak da bir başka üyemizi kaybetmenin acısını yaşıyoruz. Maalesef acı ama gerçek. Söylenecek başka bir söz yok, hepimizin başı sağolsun.

Beykoz Belediyesi eski Başkan Yardımcısı Yaşar Çemberoğlu:

Tekin’i çok eskiden beri tanıyan, 89-94 döneminde beraber çalıştığım bir arkadaşımdı. Çok sevdim. O DSP’li, ben SHP’liydim. Ben Belediye Başkan Yardımcısıydım o dönem, o da meclis üyesiydi. Eskiden bu yana dostluğumuz devam eden, çok sevdiğim ve saydığım değerli bir arkadaşımdı. Onu kaybetmenin acısını yaşıyorum. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine sabırlar diliyorum.

Eski Meclis Üyesi Cemal Erbaş:

Tekin DSP’den, ben ise SHP’den aynı dönem meclis üyesiydik. Muhalefettik ama, muhalefetliğin ötesinde çok değerli bir arkadaşımızdı. Beykoz’un yararına olan her şeye onay verirlerdi. Çok yararlı bir insandı. Kibar ve düzgün birisiydi. İnsanları kırmazdı, kırıcak bir söz asla söylemezdi. Vefatına çok üzüldüm. Benim kankamdı, dostumdu. Çok çok üzgünüm. Kendi kardeşimi kaybetmiş gibi hissettim.

Eski Meclis Üyesi Zeki Aksu:

Çok iyi bir arkadaşımızdı. Her zaman pozitifti. Yapıcı, birleştirici ve saygın bir kişiliği vardı. Zaman zaman fikir ayrılığımız olsa bile her zaman olaylara hoşgörülü yaklaşırdı. Geç yaşta aramızdan ayrıldı. Acımız sonsuz. Kendisine Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyorum.

Eski Meclis Başkanı Mehmet Karaca:

Tekin Bey’le çok iyi bir meclis dönemimiz oldu. 3 tane muhalefet partisinin üyeleri olmakla beraber 3 siyasi parti tek bir iktidar partisi gibi onları bir Meclis Başkanı olarak kendilerinden çok faydalandım. Çok verimli bir dönem yaşadık. Çok değerli ve iyi bir arkadaşımızdı. Acımız büyük.

Beykoz Güncel Haber ailesi olarak Tekin Işık’a Allah’tan rahmet, sevenlerine başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz. 

Tekin Işık, son yolculuğuna uğurlandı
Bizi Takip Edin