TODEM Beykoz'da 2 bin 500 çocuğu kışlıklarla ısıttı

Beykoz Toplumsal Destek Merkezi (TODEM) 2 bin 500 ihtiyaç sahibi çocuğun bedenlerini ısıttı.

Beykoz Toplumsal Destek Merkezi (TODEM), kışın sert yüzünü göstermesiyle ilçedeki 2 bin 500 ihtiyaç sahibi çocuğa mont, bot,…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Toplumsal Destek Merkezi (TODEM) 2 bin 500 ihtiyaç sahibi çocuğun bedenlerini ısıttı.

Beykoz Toplumsal Destek Merkezi (TODEM), kışın sert yüzünü göstermesiyle ilçedeki 2 bin 500 ihtiyaç sahibi çocuğa mont, bot, atkı ve bere hediye ederek hem küçük kalplerini hem de bedenlerini ısıttı.

Beykoz’daki ihtiyaç sahiplerine toplumsal destek sağlamak üzere eğitimden sağlığa her alanda çalışmalar yapan TODEM bu kış da çocukların yüzünü güldürdü.

Aralarında yetim, öksüz, engelli, şehit ve gazi yakını olan 2 bin 500 çocuk aileleriyle birlikte TODEM’e gelerek yeni mont ve botlarına kavuşmanın mutluluğunu yaşadı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve eşi Ayşe Çelikbilek ile AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, çocuklara yeni kışlık giysilerini hediye ederek onlarının mutluluğunu paylaştı.

Yeni giysilerini alan çocuklara Osmanlı Macunu ikram edildi.

Başkan Çelikbilek: “Bir Çocuğu Güldürmek Dünyaya Bedel”

TODEM’in eğitimden sağlığa her alanda ihtiyaç sahiplerin yanında olduğunu ifade eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: “Bir çocuğun yüzünü güldürmek dünyaya bedel, bayramlarda, okullarda, yaz tatillerinde sevindirdiğimiz yavrularımızı kışın da unutmadık. Havaların soğumasıyla 2 bin 500 yavrumuz için hazırladığımız mont ve botları dağıtmaya başladık. Güle güle giysinler.” dedi.

TODEM Beykoz'da 2 bin 500 çocuğu kışlıklarla ısıttı
Bizi Takip Edin