TODEM'de Bayram heyecanı başladı

Beykoz Toplumsal Destek Merkezi (TODEM)’ de Bayram heyecanı başladı. Merkezde ihtiyaç sahibi çocuklara bayramlık giysileri dağıtılıyor.

Beykoz’da Ramazan sevinci Sokak İftarları ve Gönül Sofralarıyla tüm ilçede yaşanırken Beykoz Toplumsal

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Toplumsal Destek Merkezi (TODEM)’ de Bayram heyecanı başladı. Merkezde ihtiyaç sahibi çocuklara bayramlık giysileri dağıtılıyor.

Beykoz’da Ramazan sevinci Sokak İftarları ve Gönül Sofralarıyla tüm ilçede yaşanırken Beykoz Toplumsal Destek Merkezi (TODEM)’ de Bayram heyecanı başladı, merkezde ihtiyaç sahibi çocuklara bayramlık giysileri dağıtılmaya başlandı.  

Bugüne kadar 150 çocuğun bayramlıklarına kavuştuğu TODEM’de Ramazan Bayramı’na kadar 1000 ihtiyaç sahibi ve yetim çocuğun giydirilmesi hedefleniyor. Bayramlık giysi dağıtımına iş adamları ve hayırsever vatandaşlar da bağışlarıyla katkıda bulunabiliyor.  

İlçe sakinlerinin iyilikte dayanışmasına öncülük etmek, dejavantajlı konumdaki (yetim, yaşlı, kimsesiz)  kişi ve ailelerin ihtiyaçlarını karşılamak ve hayata tutunmalarını sağlamak üzere kurulan merkezde birinci ve ikinci el giysileri ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

Çocuk Yüzlerinde Bayram Sevinci

Bayram hazırlıkları kapsamında aileleriyle TODEM’e gelen çocuklar görevli personel eşliğinde raflardan beğendikleri giysileri alıyor. Bayramı yeni giysileriyle karşılamanın heyecanını yaşayan  çocukların mutlulukları yüzlerine yansıyor.   

Sosyal Masa’ya kayıtlı bulunan ailelerin yönlendirildiği  merkezden aileler ve yetişkinler de giysi ihtiyaçlarını temin edebiliyor.

Şayet bir çocuğun bayram sevincine ortak olmak isterseniz nakdi ya da giysi bağışlarınızı TODEM’e ulaştırabilirsiniz.

Adres: Tokatköy Mahallesi Sultanaziz Cad.  No:111/A BEYKOZ 

Tel: 0 216 323 44 20

TODEM'de Bayram heyecanı başladı
Bizi Takip Edin