'Topal Osman Ağa' filminin galası yapıldı

Atatürk'ün Fedaisi Giresunlu Milli Mücadele Kahramanı “Topal Osman Ağa” filminin galası Maslak Show Center'de büyük bir katılım ile yapıldı.

Beykozlu Giresunlular Derneği Başkanı  Hasan Karakaya'nın Giresun'da olması nedeniyle katılamadığı Gala G

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Atatürk’ün Fedaisi Giresunlu Milli Mücadele Kahramanı “Topal Osman Ağa” filminin galası Maslak Show Center’de büyük bir katılım ile yapıldı.

Beykozlu Giresunlular Derneği Başkanı  Hasan Karakaya’nın Giresun’da olması nedeniyle katılamadığı Gala Gecesine  Dernek  yönetimi ve üyeleri kalabalık bir katılım gösterdi.

Cumhuriyetin kuruluşundan beri aydınlığa kavuşturulamayan ve hakkında birçok makaleler ve kitaplar yazılan Trabzon Mebusu Ali Şükrü Bey Cinayeti ve Topal Osman Ağa’nın idamını konu eden “Atatürk’ün Fedaisi Topal Osman” filminin galası Maslak Show Center (Maslak Tim)da yapıldı. İstanbul’da yaşayan birçok Giresunlunun yoğun ilgi gösterdiği gala gecesinin sürprizi ise eski Başbakan Tansu Çiller ve eşi Özer Uçuran Çiller’in galaya katılmaları oldu.

Afyon Giresunlular Şehitliği Komite Üyesi  olan Beykoz’lu sanatçı Erdal Dalcı’nın da rol aldığı “Atatürk’ün Fedaisi Topal Osman Ağa” filimine İstanbul’da yaşayan Giresunlular büyük ilgi gösterdi.

Galaya Beykoz’dan Giresunlular İstişare Konseyi Başkanı Yahya İpek, Beykoz Giresunlular Derneği Sekreteri İsmail Hakkı Öztürk, Afyon Giresunlular Şehitliği Başkanı Abdullah Yümsel, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Metin Torun, Beykoz eski Belediye Başkan Yardımcısı Ali Bilir, Giresunlular Derneği  Başkan Yardımcısı Emrah Karaca, Muammer Yavuz, Mustafa Öztürk, Gökhan Taneri Vural, Erhan Ekiz, Esk,  Eski TDİ Genel Müdürü Kenan Öner, Görele Federasyonu Başkanı Birol Kardaş ve Başkan Yardımcısı Muhittin Çelik, Kırıklı Beldesi Derneği Başkanı Hüseyin Kuruderi, Dikmen Derneği eski Başkanı Harun Pirgaip, Beyazıt  Derneği Başkanı Reşan Kuruca, Mavi Karadeniz Tv Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Kuş, eski AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Öztürk, Akbaba Muhtarı Yüksel Kılıç, Soğuksu Muhtarı Muammer Aydınoğlu, Beykoz Belediyesi Eski Zabıta Müdürü Hakkı Emanet, Dost Beykoz yazarı Araştırmacı –Yazar Seyfullah Çiçek gibi birçok isim  Beykoz Giresunlular camiasından galaya katılan isimlerdi.

'Topal Osman Ağa' filminin galası yapıldı
Bizi Takip Edin