Toplu Nikâh ve Sünnet Şöleni'ne davetlisiniz

Beykoz Belediyesi'nin düzenlediği “Toplu Nikâh ve Sünnet Şöleni” bu yıl, 24-25 Eylül 2016 tarihlerinde Belediye Meydanı'nda yapılacak. 

Beykoz Belediyesi'nin ilçedeki sosyal dayanışma ve yardımlaşma faaliyetleri çerçevesinde her yıl geleneksel ol

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi’nin düzenlediği “Toplu Nikâh ve Sünnet Şöleni” bu yıl, 24-25 Eylül 2016 tarihlerinde Belediye Meydanı’nda yapılacak. 

Beykoz Belediyesi’nin ilçedeki sosyal dayanışma ve yardımlaşma faaliyetleri çerçevesinde her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Toplu Nikâh ve Sünnet Şöleni” bu yıl, 24-25 Eylül 2016 tarihlerinde Belediye Meydanı’nda yapılacak. 

24 Eylül Cumartesi günü yapılacak Toplu Sünnet Şöleni’nde ise 600 delikanlı adayı, erkekliğe ilk adımlarını atacak. Katılımcılara çeşitli ikramların da olacağı törende sünnet çocuklarına günün anısına bisiklet hediye edilecek.

25 Eylül Pazar günü yapılacak Toplu Nikâh Töreni’nde bu yıl 23 çiftimiz dünya evine girerek binlerce kişinin şahitliğinde yeni hayatlarına “evet” diyecekler. Maddi imkânı yetersiz çiftlerimiz için, tüm nikâh masrafları ve çeyizlerin Beykoz Belediyesi’nce karşılanacağı nikâh töreninde, davetlilere düğün çorbası ikram edilecek.

Programlarda halk oyunları, jonglör, maskotlar, yarışma, müzik, eğlence ve animasyon gösterileriyle katılımcılar unutulmaz bir gün yaşayacak.

24 Eylül Cumartesi günü yapılacak Toplu Sünnet Şöleni ve 25 Eylül Pazar günü yapılacak Toplu Nikah Töreni programlarına tüm vatandaşlarımız davetlidir.

Toplu Nikâh ve Sünnet Şöleni'ne davetlisiniz
Bizi Takip Edin