Trabzonspor’un bombacısı Beykoz’u ziyaret etti

Trabzonspor tarihinde önemli bir yere sahip olan “Bombacı” lakaplı Hami Mandıralı, İstanbul’un küçük Trabzon’u olarak bilinen Beykoz İshaklı Mahallesi’ni ziyaret etti.
  • 23.07.2022 00:00:00

Trabzonspor tarihinde önemli bir yere sahip olan “Bombacı” lakaplı Hami Mandıralı, İstanbul’un küçük Trabzon’u olarak bilinen Beykoz İshaklı Mahallesi’ni ziyaret etti.

galeri istrabzonspor un bombacisi beykoz u ziyaret etti 5945

Trabzonspor’un “Bombacı” lakaplı efsanevi oyuncusu, eski Milli futbolcu Hami Mandıralı, İstanbul’un küçük Trabzon’u olarak bilinen İshaklı Mahallesi’ne ziyarette bulundu.

Köyün her yerini gezen Mandıralı’ya İshaklı Mahalle Muhtarı Ali Cinel eşlik etti. Mahallede kaldırımlara kadar her yerin bordo-mavi olmasına şaşıran Hami Mandıralı, vatandaşların yakın ilgisi ile karşılaştı.

galeri istrabzonspor un bombacisi beykoz u ziyaret etti 5511

Ziyaretinde kendisine eşlik eden sevenleri ile forma giydiği süreçteki anılarını paylaşan Mandıralı, mahalleyi sık sık ziyaret edeceğini de söyledi.

Muhtar Ali Cinel ile İshaklıspor tesislerini de gezen Hami Mandıralı, 1. Amatör Lig’de mücadele olan İshaklıspor’a da her türlü desteği vereceğini belirtti. Mandıralı, İshaklısporu yakından takip edeceğini belirterek altyapı için planlamalar yapılmasını önerdi.

galeri istrabzonspor un bombacisi beykoz u ziyaret etti 9616

İshaklı’yı çok beğendiğini söyleyen Hami Mandıralı, “Trabzonluların bulunduğu her yeri memlekete çevirmeleri de ayrı güzellik, zaten bizim en önemli sloganımız olan ‘Bize her yer Trabzon’ İshaklı için denebilir nitelikte.” dedi.

Muhtar Ali Cinel, “Trabzonspor’un efsaneleşmiş ismi olan Hami Mandıralı’nın köyümüzü ziyaret etmesi ve kulübümüze destek sözü vermesi bizleri gururlandırdı diyerek biz onları izleyerek Trabzonspor’a daha çok sevdalandık şimdi bu isimleri burada görmek beni ve vatandaşlarımızı çok mutlu ediyor hepsine çok teşekkür ederiz.” diye konuştu.

İlgili Haberler