TÜGVA Beykoz 'Kitap Kafe' yakında açılıyor!

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Beykoz İlçe Temsilciliği pilot okullarındaki temsilci öğretmenleriyle biraraya geldi.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Beykoz İlçe Temsilciliği, Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım BOZBAY'ın da katılımıyla pilot okullarınd

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Beykoz İlçe Temsilciliği pilot okullarındaki temsilci öğretmenleriyle biraraya geldi.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Beykoz İlçe Temsilciliği, Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım BOZBAY’ın da katılımıyla pilot okullarındaki temsilci öğretmenleriyle Beytaş Teras Restaurant’taki yemekte biraraya geldi.

Geçtiğimiz yıl Beykoz’da faaliyetlerine başlayan ve hedef kitlesi ortaokul ve lise öğrencileri olan TÜGVA, Beykoz genelinde pilot olarak belirlenerek çalışmalara başlanan 5 okuldaki temsilci öğretmenleri ve okul müdürleriyle gelecek ay düzenlenmesi planlanan organizasyonlarla ilgili toplantı düzenledi. TÜGVA Beykoz’un yönetim kurulunun hazır bulunduğu toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay da katıldı. Samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda İstiklal Marşı’nın kabulünün 95. Yılı dolayısı ile düzenlenecek tiyatro gösteriminin ayrıntıları ve eğitim-öğretim döneminin 2. Yarısında yapılacak çalışmalar değerlendirildi.

Toplantı sonrasında kısa bir açıklamada bulunan TÜGVA Beykoz İlçe Temsilcisi Oğuzhan Kocatürk, Beykoz’da göreve gelmelerinin ardından bir yıl gibi kısa süre geçmiş olmasına rağmen okullarda birçok başarılı çalışmalar gerçekleştirildiğini ve teşkilatlanma faaliyetlerinde artık sona gelindiğine değindi. Beykoz’da kitap kafe açma gayelerinin bulunduğuna dikkat çeken Kocatürk, kısa süre içerisinde tüm öğrencilerimizin yararlanabileceği, boş vakitlerini değerlendirebilecekleri bir kitap kafe açılması çalışmalarının sürdüğünü ve bu konuda ciddi adımlar attıklarının müjdesini verdi. 

TÜGVA Beykoz 'Kitap Kafe' yakında açılıyor!
Bizi Takip Edin