Türk-Alman Üniversitesi sözleşmeli personel alıyor

Beykoz’da devlet üniversitesi olarak faaliyet gösteren Türk-Alman Üniversitesi, sözleşmeli personel alacağını duyurdu.

Türk-Alman Üniversitesi sözleşmeli personel alıyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da devlet üniversitesi olarak faaliyet gösteren Türk-Alman Üniversitesi, (beş) adet sözleşmeli bilişim personeli alacağını duyurdu.

Türk-Alman tarafından gerçekleştirilecek yazılı/uygulamalı ve sözlü sınava katılacak adayların seçiminde; anılan Yönetmeliğin 8. maddesi gereğince 2022 KPSSP3 sınav sonuç belgesi puanının yüzde yetmiş ile yabancı dil puanının yüzde otuzunun toplamı esas alınarak yapılacak sıralamaya göre en yüksek puanlıdan başlanarak alınacak personel sayısının on (10) katı aday arasından seçilecektir.

KPSS puanı olmayan veya belge ibraz edemeyen adayın KPSS puanı 70 sayılacaktır. Yabancı dil belgesi ibraz etmeyenlerin puanı (0) sıfır olarak hesaplanacaktır. 

Adaylar ilan edilen pozisyonlardan en fazla iki tanesi için başvuruda bulunabileceklerdir. 

Başvurular, ilanda belirtilen belgelerin eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmasıyla birlikte, 21.08.2023-13.09.2023 tarihleri arasında, e-Devlet üzerinden Türk-Alman Üniversitesi – Kamu İşe Alım hizmeti ve Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/) adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır. Elden veya posta yoluyla başvuru kabul edilmeyecektir.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

– Fotoğraflı Özgeçmiş

– Mezuniyet Belgeleri

– Yabancı Dil Belgesi

– Güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini gösteren belge

– Mesleki Tecrübe Sürelerini Gösteren Belgeler

– Mesleki Tecrübenin Bilişim Personeli Olarak Geçtiğini Gösteren Belgeler

– Sertifikalar

SINAV YERİ, TARİHİ  

Yazılı/uygulamalı ve sözlü sınavlar aşağıda belirtilen tarihlerde Türk-Alman Üniversitesi Rektörlüğü Bilgi İşlem Daire Başkanlığında yapılacaktır.

DEĞERLENDİRME 

Yazılı/uygulamalı ve sözlü sınavlar 100 (yüz) tam puan üzerinden değerlendirilecektir. Yazılı/uygulamalı sınav puanının %50’si, sözlü sınav puanının ise %50’sinin toplamı 70 (yetmiş) ve üzeri olan adaylar başarılı sayılacaktır. Sınav sonucunda başarılı sayılan en yüksek adaydan başlamak üzere sınav başarı sırası oluşturulacak ve ilan edilen pozisyon sayısı kadar adayla sözleşme yapılacaktır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

1.Adres ve Telefon Bilgileri:  Türk-Alman Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı  Rektörlük Binası Şahinkaya Cad. No:106 Beykoz / İSTANBUL

Telefon: (0216) 333 30 00 / 3563 – 3566  8.2. Özel Şartlarla İlgili Sorular İçin:

 e-mail: nbp-basvuru@tau.edu.tr

Türk-Alman Üniversitesi sözleşmeli personel alıyor
Bizi Takip Edin