Turkcell Turnacıoğlu Plaza Kavacık'ta

İstanbul’un ilk altı katlı Turkcell mağazası Turnacıoğlu İletişim tarafından Beykoz Kavacık’da açıldı.

Beykozlu İş adamı Mustafa Kemal Turnacı’nın sahibi olduğu Turkcell Turnacıoğlu Plaza’nın açılışına, Beykoz Kaymakamı Ay

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul’un ilk altı katlı Turkcell mağazası Turnacıoğlu İletişim tarafından Beykoz Kavacık’da açıldı.

Beykozlu İş adamı Mustafa Kemal Turnacı’nın sahibi olduğu Turkcell Turnacıoğlu Plaza’nın açılışına, Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün, Belediye Başkan Vekili Nevin Çalışkan, Emniyet Müdürü İrfan Mazlum Bekaroğlları, Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Hulisi Acar, AK Parti İlçe Yöneticileri, KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık,Meclis Üyeleri, Muhtarlar ve iş dünyasının önemli isimlerinin yanı sıra vatandaşlar katıldı.

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Hulisi Acar , yaptığı konuşmada; “Beykoz’a ve bu çevreye yakışan bir Turkcell binası. Beykoz’a böyle bir mağaza açtığı için Mustafa Turnacı Bey’e teşekkür ediyoruz. Burada bulunanların bir çoğu dolaylı yollardan bu firmadan ekmek yiyen insanlardır. Turkcell lider bir operatördür. Bu mağaza Türkiye rekoru kıracaktır.”dedi.

Beykoz Belediye Başkan Vekili Nevin Çalışkan uzun yıllar Beykoz’da hizmet veren Turnacıoğlu İletişime teşekkür ederek; “ Bu hizmeti birkaç katına çıkartmış, hayırlı olsun” dedi.

Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün Kavacık’ta böyle önemli bir iş merkezinin hayata geçmesinden son derece memnun olduğunu söyleyerek; ” Buraya gelişim öncelikle Kaymakam oluşumdan ziyade, Mustafa Turnacı Bey’in benim hemşerim olmasıdır. Öncelikle böyle bir işyeri açtığı için hemşerime teşekkür ederim. Kaymakamların, Belediye Başkanlarının en çok sevdiği şey böyle açılışlardır. Burada, bu sektörde çalışanları dikkate alırız. İstanbul’un en katlı mağazasını Beykoz’da açtığı için Mustafa Turnacı bizleri mutlu etti. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Açılıştan sonra, Mutafa Kemal Turnacı misafirlerine katları ve ürün stantlarını gezdirerek plaza hakkında bilgi verdi.

Cep telefonu ve diğer iletişim araçları konusunda Beykoz’da önemli bir yer edinen 6 katlı  Turkcell Turnacıoğlu Plaza’nın giriş katında fatura tahsilatı, kontör yükleme cihaz ve aksesuar satış hizmeti veriliyor.

İkinci katı bireysel müşterilerin rahat bir şekilde alışveriş yapabilecekleri, yeni nesil akıllı cihazların sergilendiği, satış ve deneyiminin yapıldığı bir alan olarak dizayn edilmiş. Binanın  dördüncü katında, KVK Teknik Servis garantili ve harici cihazlar için hizmet verilen binada müşteriler eskisi gibi cihazlarını servise gönderip haftalarca beklemeyecek.

Binanın  altıncı katında ise, eğitim ve toplantı odaları mevcut. Bu katta yeni cihazların tanıtımı ve eğitimi, üretici firmalar tarafından verilecek.

Turkcell Turnacıoğlu Plaza Kavacık'ta
Bizi Takip Edin