Türkiye Ekonomisi Uçuyor

Geçen yazımda ülkemizdeki tuhaflıklardan bahsetmiştim. Maalesef bu tuhaflıklar artarak devam ediyor.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merhaba sevgili okurlarım,

Geçen yazımda Ülkemizdeki tuhaflıklardan bahsetmiştim. Maalesef bu tuhaflıklar artarak devam ediyor.

Ülkemiz covid-19 salgınıyla mücadele ederken, insanlar canını korumaya çalışırken, maalesef malından da oluyor. Esnafın çiftçinin ekonomik dibe vurduğu dönemde esnafı KALKINDIRMA çabası yokken, çiftçinin traktörüne, ahırdaki hayvanına haciz gelirken, Tunus Cumhuriyeti'ne 5 milyon ABD doları hibe desteği veriyoruz.

Ülkemizde işsizlik çığ gibi artmışken, pazar artıklarından beslenen aileler varken, milyonlarca insan borç içindeyken, birkaç kurum ve kuruluşta yönetim kurulu üyeliği yapıp çifter maaş alan yandaş devlet insanları varken, bu durumdan utanmayıp vatandaşa İban numarası verip 10 TL isteyen ADALETLİ devlet aynı…

Ülkemizde ADALET nerde? Kimi KALKINDIRIYORUZ?

Devletimizin 3 milletvekili askerdeyken sigortası ödeniyor, maaşları yatıyor. Onlarda çalışmadan haketmeden aldıkları bu parayı “Bağış Yaptık” diyerek kendilerini AKLAMAYA savunmaya çalışıyorlar. Kimin parasını kime bağışlıyorsunuz. Alın teriyle çalışıp kazanıp devlete ödediğimiz vergilerin parasını, bizim paramızı bağışlayamazsınız. Bağış emek vererek hak edilen helal parayla yapılır. Emek vermeden kazanılan para haramdır ve haram parayla da bağış yapılmaz.

Ülkemizde yoksulluk yüzünden bir göz yerde soğuktan üşüyen milyonlarca aç bebekler varken, Kıbrıs Türk Halkının hayat kalitesini arttırmak için 5. dönüm bir arazi temin etmek suretiyle alt yapı projeleri için 162 milyon lira para aktarılıyor.

He bu arada aktarma demişken Allahtan Kıbrıs'a aktarma olmadan tek uçuşla uçuluyor. Bildiğiniz üzere Kıbrıs ziyaretine zengin Devletimiz yedi uçakla uçtu !!!

Valla Türkiye ekonomisi gerçekten uçuyor ama maalesef uçurumdan aşağıya uçuyor…

Türkiye Ekonomisi Uçuyor
Bizi Takip Edin