Ünlü çift 30 kediyle Beykoz’daki bu villada yaşıyor!

Beykoz’da 4 katlı, asansörlü villada hayat arkadaşı Ferhat Göçer ve 30 kediyle birlikte yaşayan Ömür Gedik, lüks villasının kapılarını açtı.

Ünlü çift 30 kediyle Beykoz’daki bu villada yaşıyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ömür Gedik, Beykoz’daki 4 katlı villasının kapılarını ‘Evrim Akın İle Ev Gezmesi’ programına açtı. Keyifli anların yaşandığı programda Gedik çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Beykoz’da 4 katlı, asansörlü villada hayat arkadaşı Ferhat Göçer ile birlikte yaşayan Gedik’in girişte bej ve siyah tonların hakim olduğu sade salonu dikkat çekiyor.

Şık aksesuarlar, objeler ve fotoğraflar odanın bütünlüğünü tamamlıyor. Gedik’in 30 kedisiyle birlikte yaşadığı boğaz manzaralı villasında tüm detaylar hayvanlar için düşünülmüş.

HAÇİKO’nun Yönetim Kurulu Başkanı olan Ömür Gedik evinde sadece kedi beslemiyor. Bütün canlılar için mücadele veren Gedik, evindeki akvaryumun ilginç hikayesini de paylaştı. Gedik, sazan balıklarını korumak için evine akvaryum kurduğunu ifade etti.

Bahçe manzaralı mutfak sade bir dekorasyona sahip. Gedik, günde bir öğün yemek yediğini bu yüzden mutfağa çok fazla girmediğini izleyicilerle paylaştı.

Kediler için özel hazırlanmış boğaz manzaralı balkon, odalar arasında geçiş yapmaları için de bir tünel var.

Ünlü şarkıcı Ferhat Göçer ile uzun yıllardır aşk yaşayan Gedik, özel hayatından da bahsetti. Eskiden hayat arkadaşının telefonunu karıştırdığını söyleyen Gedik, “Kimle mesajlaştığı, programının ne olduğunu merak ederim ve telefonuna bakarım. İlk yıllarımızda daha çok karıştırıyordum artık o kadar çok bakmıyorum” dedi.

 

Ünlü çift 30 kediyle Beykoz’daki bu villada yaşıyor!
Bizi Takip Edin