Ünlü çiftin 11 yıllık evlilikleri Beykoz Adliyesi’nde sona erdi

Türk müziğinin güçlü seslerinden Ebru Gündeş, 11 yıldır evli olduğu Reza Zarrab’a “evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı” gerekçesiyle Beykoz Adliyesi’nde tek celsede boşandı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk müziğinin güçlü seslerinden Ebru Gündeş ve 11 yıldır evli olduğu Reza Zarrab “evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı” gerekçesiyle Beykoz Adliyesi’nde tek celsede boşandı. 

Ebru Gündeş ile Reza Zarrab’ın boşanma davası nisan ayında sonuçlanmıştı. Boşanma kararının ardından kızı Alara ile Zarrab’ın yanına ABD’ye giden Gündeş, Türkiye’ye döndü. Gündeş’in dönüşüyle çiftin avukatları boşanma kararını kesinleştirdi ve evlilikleri Beykoz Adliyesi’nde resmen sona erdi.

İHANET GEREKÇESİYLE BOŞANMA DAVASI AÇTI

Ebru Gündeş dava dilekçesinde, ‘evlilik birliğinin temelinden sarsıldığını’ gerekçe gösterip, Reza Zarrab’ın bir daha Türkiye’ye dönmeyeceğini ve başka kadınlarla ilişki yaşadığını öne sürmüştü.

Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde 22 Nisan’da görülen dava sonunda çiftin boşanmasına hükmedildi. 

11 YILLIK EVLİLİKLERİ TEK CELSEDE SONA ERDİ

Gündeş açtığı dava sonrası kızı Alara ile birlikte nisan ayının son günlerinde ABD’ye gitmişti. Bu sürede kızı Alara babası Reza Zarrab’la birlikte kaldı. Yaklaşık 1 ay ABD’de kalan anne-kız, 21 Mayıs Cuma günü Türkiye’ye döndü. Gündeş’in dönüşüyle çiftin avukatları 24 Mayıs’ta kararı tebliğ ettirdi. Gündeş ve Zarrab’ın evliliği resmen bitti. Ebru Gündeş, tek celsede anlaşmalı olarak sona eren davada kızı Alara’nın velayetini de aldı.

Ünlü çiftin 11 yıllık evlilikleri Beykoz Adliyesi’nde sona erdi
Bizi Takip Edin