Ünlü isimler çocuklar için Beykoz'da buluştu!

Pervin Ersoy’un kurucusu olduğu Projehane, Beykoz’da “Yıldızların Altında” adlı özel bir yardım yemeği düzenledi.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy'un eşi Pervin Ersoy’un kurucusu olduğu Projehane, Beykoz’da “Yıldızların Altında” adlı özel

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Pervin Ersoy’un kurucusu olduğu Projehane, Beykoz’da “Yıldızların Altında” adlı özel bir yardım yemeği düzenledi.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un eşi Pervin Ersoy’un kurucusu olduğu Projehane, Beykoz’da “Yıldızların Altında” adlı özel bir yardım yemeği düzenledi. Geceden elde edilen tüm gelir, Bizim Çocuklarımız Dayanışma Derneği’ne bağışlandı.

Turizm, eğitim ve toplumu ilgilendiren pek çok konuda sosyal sorumluluk projelerini hayata geçiren Projehane, eğitimin ilk adımı olan anaokulları için özel bir gece düzenledi. “Yıldızların Altında” adlı özel yardım yemeği cemiyet hayatından 50 ünlü çifti bir araya getirdi.

Beykoz Kundura’da önceki gün ilki düzenlenen ve geleneksel hale getirilmesi planlanan Yıldızların Altında etkinliği Denizbank ana sponsorluğunda, Inside, Develi, Beykoz Kundura ve Parla’nın koşulsuz desteği ile düzenlendi. Projehane’nin kurucusu Pervin Ersoy açılış konuşmasında “10 Ekim’de yapacağımız bu özel yardım gecesini, Barış Pınarı Harekatı hassasiyetiyle, organizasyona saatler kala iptal etmiştik. Bugün görüyorum ki o gün katılacağını söyleyen siz sevgili davetlilerden, ünlülerimize kadar herkes burada ve bir arada. Bu güzel gecede, katkılarınızdan ötürü hepinize teşekkür ederim” dedi.

Gecede davetliler Zeynep Talu & Barbaros’un müzik performansı ile eğlenceli anlar yaşadı. Gecede Pervin Ersoy ve İsmail Küçükkaya’nın yönettiği özel bir açık artırma düzenlendi. Pınar Kalem’in yaptığı tablo, 100 bin TL karşılığında Ümit İnanç tarafından alındı. Davetin bilet satışından ve açık artırmadan  elde edilen tüm gelir, maddi yetersizlik içinde olan minik öğrencilerin anaokulu eğitimini alabilmesi için Bizim Çocuklar Derneği’ne bağışlandı.

Ünlü isimler çocuklar için Beykoz'da buluştu!
Bizi Takip Edin