Ünlü yapımcı Elmalı'daki evinde yanarak can verdi

Beykoz'da yapımcı Atiye Rezzan Metin'in film seti olarak da kullanılan iki katlı evinde yangın çıktı.

Beykoz'da iki katlı ahşap bir evde çıkan yangında yaşlı kadın hayatını kaybetti.Yapımcı Atiye Rezzan Metin,…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’da yapımcı Atiye Rezzan Metin’in film seti olarak da kullanılan iki katlı evinde yangın çıktı.

Beykoz’da iki katlı ahşap bir evde çıkan yangında yaşlı kadın hayatını kaybetti.Yapımcı Atiye Rezzan Metin, Beykoz’da film seti olarak da kullanılan iki katlı evinde çıkan yangında hayatını kaybetti.

Beykoz Elmalı Köyü Şafak Sokak’ta bulunan altı beton üstü ahşap dubleks evde saat 12.00 sıralarında yangın çıktı. Kısa sürede büyüyen yangın, tüm evi sardı. Yangını söndürmek için çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. İtfaiyenin uzun uğraşları sonucunda yangın kontrol altına alındı.

Yapımcı Atiye Rezzan Metin’e ait evdeki yangının çıkış nedeni henüz tespit edilemezken ahşap olan üst kat alevlere kısa sürede teslim oldu. Yangını gören vatandaşlar hemen polis ve itfaiye ekiplerine haber verdi. Alevler ahşap binayı kaplarken binanın önündeki lüks cipte kullanılamaz hale geldi.

Yangına Beykoz, Kavacık, Çavuşbaşı, Ümraniye’den gelen itfaiye ekipleri müdahale etti. Vatandaşlar alevlere teslim olan evin içerisinde ev sahibinin olup olmadığını uzun süre merak içinde bekledi. Söndürme çalışmalarının ardından eve giren itfaiye ve sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde bir kadın cesedi bulundu.

Evin sahibi 65 yaşındaki Yapımcı Atiye Rezzan Metin’in bu sabah yurtdışından uçakla evine geldiği öğrenildi. Çalışmalar sonucu içerideki cesedin Atiye Rezzan Metin’e ait olduğu anlaşıldı. Cesede ulaşıldığını öğrenen komşuları gözyaşları içinde kaldı.

İki saat süren çalışmalar sonucu söndürülürken, polisin olay yerindeki incelemesi devam ediyor.

Kaynak DHA

Ünlü yapımcı Elmalı'daki evinde yanarak can verdi
Bizi Takip Edin