Vali Mutlu'dan Beykoz'a bayram ziyareti

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Kurban Bayramı'nın 3.gününde Beykoz'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Kurban Bayramı'nın 3.gününde Beykoz'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İlk olarak Beykoz Jandarma…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Kurban Bayramı’nın 3.gününde Beykoz’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Kurban Bayramı’nın 3.gününde Beykoz’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İlk olarak Beykoz Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek, vatani görevini yapan askerlerle bayramlaşan Vali Mutlu’ya Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de eşlik etti.

Bayram mesajında, birlik ve beraberlik vurgusu yapan Vali Mutlu daha sonra 2010 yılında Van’da vatani görevi sırasında şehit olan Piyade Asteğmen Muhammed Talha Dinleyici’nin Beykoz Çiğdem Mahallesinde ikamet eden ailesini ziyaret etti. Şehidin babası Birol Dinleyici ve ailesine sabır dileyen Vali Mutlu, şehitlik makamının, mertebesinin çok yüksek olduğunu belirterek, Merhum Talha Dinleyici’ye rahmet, ailesine başsağlığı ve sabır diledi. Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de, Her bayram ilçedeki tüm şehit ve gazi ailelerini ziyaret ettiklerini ifade ederek, “Merhum şehit Talha Dinleyici kardeşimizin adını yaşatmak için Kültür Merkezimizin konferans salonuna adını verdik. Allah şefaatlerine nail eylesin.” Dedi.

Vali Mutlu ve Başkan Çelikbilek, ziyaret sonrasında mahallede oynayan çocukları severek, bayram harçlığı verdiler.

Vali Mutlu'dan Beykoz'a bayram ziyareti
Bizi Takip Edin