Vali Şahin Beykoz'da muhtarlarla bir araya geldi

İstanbul Valisi Vasip Şahin ‘'Anadolu Yakası Muhtarlar Buluşması'' programı kapsamında muhtarlarla Beykoz'da bir araya geldi.

İstanbul Valisi Vasip Şahin ‘'Anadolu Yakası Muhtarlar Buluşması'' programı kapsamında muhtarlarla bir araya geldi. Düzenlene

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Valisi Vasip Şahin ‘’Anadolu Yakası Muhtarlar Buluşması” programı kapsamında muhtarlarla Beykoz’da bir araya geldi.

İstanbul Valisi Vasip Şahin ‘’Anadolu Yakası Muhtarlar Buluşması” programı kapsamında muhtarlarla bir araya geldi. Düzenlenen programa İstanbul Valisi Vasip Şahin, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Yelkenci ve İstanbul Orman Bölge Müdürü Recep Ateş ile kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile Anadolu Yakası’nda görev yapan muhtarlar katıldı.

İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen muhtarlar buluşmasında, mahallelerdeki mevcut durumun daha da iyileştirmesi konusunda fikirler ve talepler dile getirildi.

Vali Şahin; katılımlarından dolayı konuklara teşekkürlerini ileterek başladığı konuşmasına muhtarların vatandaşla doğrudan muhatap olması, bunları kurumlara iletmesi ve gelişmeleri saha içinden takip etmeleri bakımından kendilerinin çok önemli bir göreve sahip olduklarını vurguladı.

MUHTARLAR BİZİM GÖZLERİMİZ, KULAKLARIMIZ

Vali Şahin, ‘‘Muhtarlar vatandaşların dertlerini yakından izleyenler olarak aslında bizlerin gözleri; onların şikâyetlerini, taleplerini dinlemeleri açısından kulaklarımızdır. Bunun için muhtarlarımızın sorunlarına bir an önce çözüm bulunması konusunda arkadaşlarımız gayret ediyor. Sizden gelen talepler öncelikli olarak gündeme alınıyor ve öncelikli olarak çözülmeye çalışılıyor.” dedi.

İstanbul’un bizlere bırakılan mukaddes bir hediye ve kültür mozaiği olduğunu söyleyen Vali Şahin, her kurum ve birey için İstanbul’da görev yapmanın bir şans ve aynı zamanda ağır sorumluluk olduğunu ifade etti.

MAHALLEMİZİN HER BİR KÖŞESİNE ELİMİZİN UZANMASI GEREKİR

Vali Şahin, ‘’Mahallelerinizdeki ihtiyaç sahiplerini maddi, manevi ya da psikolojik, hangi anlamda olursa olsun tespit edip bizim ilgili mercilerimize iletirseniz artık o vebal bizim üzerimize atılmış olur ve biz de bu vebali sizin adınıza ve kendi adımıza taşımaya gayret ederiz.” şeklinde konuştu.
Toplantı, Vali Şahin’in konuşmasını takiben muhtarları dinlemesi ve kendileriyle fikir alışverişinde bulunmasının ardından sone erdi.

Vali Şahin Beykoz'da muhtarlarla bir araya geldi
Bizi Takip Edin