Vatan hainleriyle hiç bir zaman işimiz olmadı!

Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü ve Beykozlu Trabzonlular Dernek Başkanı İsmail Yüksek açığa alınması ile ilgili konuştu.

YÖK tarafından yürütülen bazı soruşturmaların selameti  açısından 4 üniversite rektörü ile birlikte açığa alınan Yıldız…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü ve Beykozlu Trabzonlular Dernek Başkanı İsmail Yüksek açığa alınması ile ilgili konuştu.

YÖK tarafından yürütülen bazı soruşturmaların selameti  açısından 4 üniversite rektörü ile birlikte açığa alınan Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü ve Beykozlu Trabzonlular Dernek Başkanı Prof. Dr. İsmail Yüksek, bir açıklama yaptı.

Prof. Dr. İsmail Yüksek yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Bir algı operasyonu var. Maalesef iftira ve yalan ile kahraman olmak isteyenler var. Terse dönecek inşallah. Biz devletimizi seviyoruz. Vatan hainleriyle hiç bir zaman işimiz olmadı olmayacakta. Ülkemiz sıkıntılı bir süreç içerisinde. Biz bu kadar yıldır kimsenin sorumluluk almadığı bir dönemde bu mücadeleyi hep verdik.  Bekleyip görelim. Allah’ın hesabı herşeyin üzerindedir

 “Vatanı ve kıblesi belli olmayan bu hainlerin hesap verme zamanı gelmiştir”

Rektör İsmail Yüksek, darbe girişimi sırasında Vatan Caddesi’nde vurularak hayatını kaybeden Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Varank’ın ağabeyi Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Bilimleri Bölüm Başkanı  Prof. Dr. İlhan Varank için düzenlenen törende de yapmış olduğu konuşmada, ‘Ülkesinin birbirine kurşun sıkan askeri ve polisi arasında kalan ve çözüm arayan bir bilim adamının şehit olmasına anlam vermek gerçekten çok zor. Kendi halkına silah sıkacak kadar gözü dönmüş, vatanı ve kıblesi belli olmayan bu hainlerin hesap verme zamanı gelmiştir‘ ifadelerini kullanmıştı.

Vatan hainleriyle hiç bir zaman işimiz olmadı!
Bizi Takip Edin