Vatandaşın Beykoz'dan gitme korkusu bitirilmeli!

AK Parti'de ilçe kongreleri, il kongreleri derken kadrolar değişti. Yeni yüzler, yeni heyecanlar ilçelerde ve illerde görev aldı ve ayaklarının tozuyla seçim startı verildi.

Hadi hayırlısı…

Keşke teşkilatların oturması için bir kaç…

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti’de ilçe kongreleri, il kongreleri derken kadrolar değişti. Yeni yüzler, yeni heyecanlar ilçelerde ve illerde görev aldı ve ayaklarının tozuyla seçim startı verildi.

Hadi hayırlısı…

Keşke teşkilatların oturması için bir kaç ayları olsaydı destekte secimi kucaklarında buldular. AK Parti teşkilatları hep antrenmanlı bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Daha önce söylemiştim genel secimler yerel seçimlerden önce olur diye olması iyi oldu inşallah 24 Haziran’da da güzel bir sonuç alınır da istikrar devam eder.

Diğer ilçeleri bilmem fakat Beykoz secim konusunda sıkıntı yasamaz su andaki ilçedeki kadronun tamamı secim tecrübesi olan arkadaşlar

Hanefi başkanda her kesi toparlayacak bir yapı ve tecrübeye sahip programı yapıp sahaya sürülecek ekibi programlamak kalıyor

Peki sokak nasıl?

En önemlisin de bu. Sokakta doğru ve sokağı bilen insanlar belli konularda derslerine çalışması lazım. Sokak kirlenmeye ve kirletilmeye müsait. Son iki güne baktığımızda bazı siyasi partilere silahlı saldırıların bir provokasyon olduğuna inanıyorum ve bu secimde her türlü  çirkeflikler yapılacaktır.

Aslında büyük resme bakmak lazım. Kimler nasıl bu tabloyu bir araya getirdi de dört kafasızlar birden kafadar olabildi.

Hatta Saadet başkanı denen şahıs Demirtaş’ın bırakılmasını istiyor. Bence daha yukarı çıkıp fetos’un suçsuz olduğunu söylemek istiyor fakat söyleyemiyor.

Çünkü üst aklın ve projenin Amerika’dan geldiğini düşünüyorum.

Son zamanlarda sözde iyi parti parlatılmaya çalışılıyor ve saadet partisine CHP’liler de imza vererek seçime girmesini sağlıyor.

Sözde iyi partinin elamanlarına silahlı saldırılarla mağdur rolü biçilmeye çalışılıyor.

Yani bunlar daha başlangıç. Oyunların sonu bitmeyecek çünkü bu onların son çareleri. Eğer başaramazlarsa bir daha umutları bile kalmaz.

İşte teşkilatlar her türlü oyuna ve çirkefliklere hazır bir şekilde çalışmalarını yapmaları lazım.

Asıl lazım olan Beykoz halkına düzeltilmesi gereken ve hükûmetin adım attığı imar ve mülkiyet sorunlarına cevap vermek. Halka tedavi yapılacak şekilde projelerle gitmek, orman da kalmış yerleşim yerlerine çare bulmak, Acarlar’dan 10 – 12 katı gören Beykozluya iki üç kat imarı anlatamazsın.

Mülkiyeti belediyede ve hazinede olan yerleri vatandaşlara vereceksin ve olmazsa olmaz diyerek dayattığın bazı yapılması gereken işleri  esneteceksin.

Yani kısacası vatandaşın Beykoz’dan gitme korkusunu bitireceksin.

Bunları yapınca sandık korkusu olamadan inşallah sahada rahat rahat dolaşmak nasip olur. 24 Haziran hayırlı olur İnşallah.

Kalın sağlıcakla.

Vatandaşın Beykoz'dan gitme korkusu bitirilmeli!
Bizi Takip Edin