Vitamin HD Eczanesi, yeni yerinde hizmetinizde

Beykoz Vitamin HD Eczanesi, daha iyi hizmet vermek için yeni yerinde açıldı.

Beykoz Vitamin HD Eczanesi, Paşabahçe Devlet Hastanesi'nin karşısına yeni yerinde Beykozluya daha iyi hizmet vermek için açıldı.

AK Parti İstanbul Milletvekili…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Vitamin HD Eczanesi, daha iyi hizmet vermek için yeni yerinde açıldı.

Beykoz Vitamin HD Eczanesi, Paşabahçe Devlet Hastanesi’nin karşısına yeni yerinde Beykozluya daha iyi hizmet vermek için açıldı.

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, AK Parti İlçe Yönetiminden Mehmet Temel ve Yüksel Baki, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Nevzat Oral ve BİSK Başkanı Abdullah Yümsel açılışa katılan önemli isimler oldu.

Açılışa katılamayan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Gürkan da çelenk göndererek açılışı kutladılar.

Geniş ve ferah bir mekanda Beykozluya hizmet verecek olan Vitamin HD Eczanesi’nin açılış kurdelesini kesen AK Parti Milletvekili Metin Külünk, istihdamın Beykoz için önemli olduğunun altını çizerek destek verilmesi gerektiğini söyledi. Eczanede 5 kişinin istihdam edildiği bilgisini de paylaşan Vekil Külünk, bir aileyi ortalama olarak 4 kişi sayarsak 20 kişinin buradan ekmek yediğini söyledi. Sağlığın önemine de dikkat çekerek; “Kimsenin hastalanmasını istemeyiz. Fakat hastanelerde şifa bekleyen hastalarında ilaçsız kalmalarını istemeyiz. Eczanelerde halka hizmet eder. Beykoz‘umuza hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Kurdele kesiminin ardından mekanı gezen Vekil Metin Külünk ve Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, mekanı beğendiklerini ifade ederek tekrardan eczane sahiplerine Allah’tan hayırlı olmasını diledi.

Vitamin HD Eczanesi, yeni yerinde hizmetinizde
Bizi Takip Edin