Yahudi mallarını boykot

Şu sıralar hepimizin ağzında ve kalbinde KUDÜS. ABD Başkanı TRUMP' ın malum kararından sonra, yazıldı, çizildi, mitingler, protestolar düzenlendi. Kudüs'ü seviyoruz, Kudüs Müslümanlarındır, Kudüs namusumuzdur, Kudüs kutsalımızdır, ilk kıblemizdir. v.s.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şu sıralar hepimizin ağzında ve kalbinde KUDÜS. ABD Başkanı TRUMP’ ın malum kararından sonra, yazıldı, çizildi, mitingler, protestolar düzenlendi. Kudüs’ü seviyoruz, Kudüs Müslümanlarındır, Kudüs namusumuzdur, Kudüs kutsalımızdır, ilk kıblemizdir. v.s.

Bunlar çok güzel, söylemde ve eylemde Kudüs taraftarı olmak her müslümanın olması gereken taraftır. Elbette her birisi çok önemli, olması gereken eylemler. Fakat İsrail ve siyonist Yahudiler, bu tip tepkilerden ne kadar etkileniyor işte bu meçhul. Önemli olan, Kudüs için elimizden ne geliyorsa onu yapıyormuyuz? Dua ve taraf olmanın haricinde eylem olarak elimizden gelen nedir?

Müslümanların elinde Siyonist Yahudi toplumunu, en azından zor durumda bırakacak Yahudi mallarını BOYKOT etmek, onların ürettiği, sattığı ürünleri almamak gibi bir koz var.

Her bir Müslüman, ‘Aman ben almassam ne olur, bişey değişmez‘ demese ve aksine ‘Ben almassam hiç kimse almaz‘ diye düşünse emin olunuz çok şey değişir. Zira İsrail ve siyonistler laftan değil ancak güçten anlar, elimizdeki BOYKOT gücünü sonuna kadar kullanmamız, onların ürünlerini değilde yerli ürünlerimizi kullanmamız çok önemli bir vecbedir.

Hani hayber gazasında Peygamber Efendimiz (s.a.v.) tamda bu BOYKOT konusunda harika bir numune eylem gerçekleştirmişti. Müslümanlar çok zor durumda kalmıştı, bir türlü zafer gelmiyordu, Hayber Kalesi aşılmıyordu. Müslümanların moralleri de stokları da tükenmek üzereyken, bu kritik anda, tamda bizlere şuan örnek olacak o kararı alıyordu efendimiz.

Yahudilerin Hurma ağaçları kesilecek ve onların ekonomilerine zarar verilecekti. Zira yahudiler için, para, servet zenginlik her şey demekti. Bugünün o günden farklı hiç bir yanı yok, şimdide para ve zenginlik Yahudiler için herşey. Ellerindeki maddi güçten dolayı bu kadar pervasız ve teröristçe saldırıyorlar kardeşlerimize.

 Hayber’de ağaçları kesilen yahudiler nasıl mecburen anlaşma yoluna gittilerse, şimdide elimizdeki BOYKOT silahını kullanarak onların, ekonomilerini çökertebilir, en azından zayıflatabiliriz.

Herkes 1 ağaç kessin, içmesin coca cola, kullanmasın ariel deterjan. Hiç birşeylerini kullanmasın, kessin ağaçlarını. Boş boş küfür etsen, taş atsan, bağırıp çağırsan Kudüs’e ulaşmaz. BOYKOT bilincini herkes birbirine anlatsa bu iş biter.

Markete girdiğimizde rafta boykot edilmesi gereken marka varsa yetkiliyi çağırıp uyarmak, protesto ediyoruz demek inanın zor değil. Şahsen bu kardeşiniz çekingen bi yapım olmasına rağmen, rafta gördüğüm boykot mallarına tepki gösteriyorum, hemde sesli bir şekilde uyarıyorum ve markette herkes duyuyor, zaten bende duysunlar diye yapıyorum. Sizinle beraber 1 kişinin daha BOYKOT etmesini sağlayın.

Hani bir Müslüman bir yanlış gördüğünde, o yanlışı ne şekilde gücü yetiyorsa o şekilde düzeltmesi gerekir ya, bari bu konuda gerekeni yaparak üzerimize bir vecibe olan BOYKOT eylemini yapalım. Israrla, inatla, kararlılıkla ve kesin olarak yahudi mallarını BOYKOT kararını alalım ve yayalım.

Özgür ve yüzde yüz Müslümanların olan bir KUDÜS için. Vesselam.

Yahudi mallarını boykot
Bizi Takip Edin