Yakup Akkaya: Beykoz CHP için önem arz ediyor

CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Yakup Akkaya KAS-DER Beykoz Şubesi'ne seçim sonrası iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Yakup Akkaya, seçim öncesi geldiği KAS-DER Beykoz Şubesi'ne seçim sonrası da…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Yakup Akkaya KAS-DER Beykoz Şubesi’ne seçim sonrası iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Yakup Akkaya, seçim öncesi geldiği KAS-DER Beykoz Şubesi’ne seçim sonrası da ziyaret gerçekleştirdi. KAS-DER Beykoz Şubesi Başkanı Süleyman Çalık ve yönetim Kurulu üyeleri tarafında karşılanan CHP İstanbul Milletvekili Yakup Akkaya’ya Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, CHP Meclis Grup Başkanı Cavit Gül ile meclis üyeleri Hakkı Emanet, Süha Okan ve Aydın Habil eşlik etti.

Ziyarette çeşitli açıklamalar yapan CHP İstanbul Milletvekili Yakup Akkaya 7 Haziran ile 1 Kasım seçimleri arasında birinci bölgede 140 bin ay fark attıklarını söyleyerek bu sebeple teşekkür ziyareti yaptığını söyledi. Beykoz’un, Cumhuriyet Halk Partisi için önem arz ettiğini ifade eden Akkaya bu bölgeye ağırlık vereceklerini ve 2019 seçimlerinde mutlak ve mutlak alacaklarını beyan etti.

Akkaya sözlerine şöyle devam etti ; “Bölge, Şişecam’a, Tekel’e, Deri Kundura’ya, Petrol Ofisi’ne çalışmak için Kastamonu’dan, Ordu’dan, Giresun’dan ve diğer illerimizden vatandaşlarımız getirilerek kurulan bir ilçe. Daha evveliyatına baktığımızda küçük bir kasaba. Dolayısıyla bu bölgede AK Parti 10 kişilik çalışanların dahi olduğu bacası tüten bir fabrika kurmadı. Mecliste de dile getirdik.” diyerek bölgeye sık sık geleceklerini söyledi.

Yakup Akkaya: Beykoz CHP için önem arz ediyor
Bizi Takip Edin