Yasemin Özdemir ile hayata 'İlk Adım' attılar!

Beykoz İlk Adım Anaokulu'nda eğitim gören minik öğrencilerin mezuniyet töreni renkli görüntülere sahne oldu.

Beykoz İlk Adım Anaokulu, 2018-2019 eğitim ve öğretim yılını düzenlenen yılsonu gösterisi ve mezuniyet töreniyle tamamladı. Tör

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz İlk Adım Anaokulu’nda eğitim gören minik öğrencilerin mezuniyet töreni renkli görüntülere sahne oldu.

Beykoz İlk Adım Anaokulu, 2018-2019 eğitim ve öğretim yılını düzenlenen yılsonu gösterisi ve mezuniyet töreniyle tamamladı. Törende yöresel kıyafetler ve davul zurna eşliğinde halk oyunları oynayıp, dans gösterisi yapan minik öğrencileri izleyiciler ayakta alkışladı.

Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen diploma törenine; CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi, CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, İBB Büyükşehir Meclis Üyesi Sadullah Kabahasanoğlu ve Cemal Sataloğlu, Beykoz Belediye Meclis Üyesi Gülsüm Yılmaz, Temel Karadeniz ve Süha Pekkip, KAS- DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık, Omurilik Felçliler Derneği Beykoz Şube Başkanı Sayın Saniye Efe, Atatürkçü Düşünce Derneği Beykoz Şube Başkanı Uğur İlikçi, Çubuklu Mahalle Muhtarı Hüsnü Kolcu ve Çiğdem Mahalle Muhtarı Murat Erdal ile anaokulu öğretmenleri, öğrenciler ve velileri katıldı.

Sevgi ve merhamet duygularını aşılıyoruz

Mezuniyet töreninde konuşan İlkadım Anaokulu Müdürü Yasemin Özdemir, Anaokulu’nun ilk hecesi olan ‘Ana’ kavramını kendilerine ilk hedef alarak çocukları yetiştirdiklerini söyleyerek başladığı konuşmasında, “Ana deyince ilk akla gelen sevgi ve merhamettir. Biz geleceğimizin mimarlarına şuan toplumumuzda eksik olan sevgi ve merhamet duygularını yaşatarak çocuklarımızı eğittik ve büyüttük. İlk adım Anaokulu öğrencileri gelecekte sevgi ve merhamet dolu aynı zamanda Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’da attığı ilk adımın sonucu kadar başarılı olacaklarından eminim.” diyerek katılımcılara teşekkür etti.

Konuşmaların ardından çeşitli yaş gruplarındaki anaokulu öğrencileri halkoyunları ve dans gösterileri yaptı. Minik öğrencilerin ‘Senin yerin kalbimizde’ şarkısı eşliğinde ‘Anıtkabir’ figürü inşaa etmesi ise ayakta alkışlandı.

Program, öğrencilere mezuniyet belgelerinin verilmesi ve kep atmalarının ardından sona erdi.

Yasemin Özdemir ile hayata 'İlk Adım' attılar!
Bizi Takip Edin