Yaz Kursları kapanış programları ile sona erdi

Beykoz’a bağlı bütün camiler  ile  Kur’an Kurslarında açılan yaz kursları kapanış programları ile sona erdi.

Beykoz 2012 Yaz Kur’an Kursları kapanış programları ile sona erdi. Beykoz’a bağlı bütün camiler  ile&nb

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’a bağlı bütün camiler  ile  Kur’an Kurslarında açılan yaz kursları kapanış programları ile sona erdi.

Beykoz 2012 Yaz Kur’an Kursları kapanış programları ile sona erdi. Beykoz’a bağlı bütün camiler  ile  Kur’an Kurslarında açılan yaz kurslarına  7.150 öğrenci eğitim gördü.

Üç kur halinde devam eden kurs sonunda öğrencilere katılım belgeleri  verildi. İlçe Müftüsü Hüseyin Demirtaş, Yenimahalle Hoca Mahmut Bayram Camii  Kültür Merkezi ve İncirköy Mahallesi Fıstıkaltı Camiinde yapılan kapanış programlarına katıldı.

Müftü Demirtaş program sonrası yaptığı açıklamada şunları söyledi: “ Yaz Kur’an Kursları kapanış programı etkinlikleri için Hoca Mahmut Bayram Camii Kültür Merkezinde  düzenlenen etkinlikleri izledim. 3’er haftalık sürelerle devam eden ve iki ay süren kurs  sonunda   öğrencilerimizin gösterdiği performans beni  memnun etti. Öğrencilerimizin, dini  eğitimin yanında  sosyal-kültürel faaliyetlerle zengin  ve muhtevalı bir dönem geçirmelerini  memnuniyetle müşahede ettim.Bu gün burada   başarıyı ve bu başarının altında yatan kaynaşmayı gördüm.Yaz Kur’an Kurslarında başarıyı ve sürekliliği sağlayan şey sevgidir.Din görevlilerimizi,  öğrencilerimizi  ve velilerimizi  özverili gayretleri  için  tebrik ediyorum.” dedi.

Yaz Kursları kapanış programları ile sona erdi
Bizi Takip Edin