Yeni 'Bilgili Hanımlar' sertifikalarını aldı

Beykoz'daki ev hanımlarına temel bilgisayar eğitimi veren ‘Bilgili Hanım' kursları yeni mezunlarını verdi.

Beykoz'daki ev hanımlarına temel bilgisayar eğitimi veren ve onların teknolojiyi yakından takip ederek faydalanmasını sağlamayı amaç edinen ‘Bil

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz’daki ev hanımlarına temel bilgisayar eğitimi veren ‘Bilgili Hanım’ kursları yeni mezunlarını verdi.

Beykoz’daki ev hanımlarına temel bilgisayar eğitimi veren ve onların teknolojiyi yakından takip ederek faydalanmasını sağlamayı amaç edinen ‘Bilgili Hanım’ kursları yeni mezunları verdi.

Mezun olan ‘Bilgili Hanımlar’, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle sertifikalarını aldı. Fatih, Tokatköy, Gümüşsuyu ve Akbaba Mahalleleri’nden katılan toplam 108 kursiyer, sertifikalarını başkan yardımcılarının elinden aldı.

Sertifika törenine; Belediye Başkan Yardımcıları Muharrem Kaşıtoğlu, Salim Öztürk ve Tacettin Aksu, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Gül Biçer ve Ahmet Soylu ile Tokatköy Muhtarı Galip Bekiroğlu, Fatih Mahalle Muhtarı Recep Baltacı ve kursiyerler katıldı.

Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, 2010 yılından beri düzenlenen ‘Bilgili Hanım’ kurslarının 5. yılını doldurmak üzere olduğunun bilgisini aktardı.  Kaşıtoğlu, sözlerini şu ifadelerle tamamladı: “Bu kursları düzenlemekteki amacımız, ilçe genelinde bilgi hanımların artmasıydı. Biz 20 branşta çeşitli kurslar düzenliyoruz. 20 branşta bugüne kadar yaklaşık 14 bin öğrenciye kurs verdik. Bilgili Hanım kurslarıyla da bugüne kadar 2 bin 200 kursiyere sertifikasını verdik. Belediye olarak eğitim ve kültür hizmetlerimizi sizlere sunmaya devam edeceğiz” dedi.

‘Bilgili Hanımlar’ sahneye çıkarak sertifikalarını belediye başkan yardımcılarından teslim aldılar. Sonrasında ise bir araya gelerek objektiflere poz verdiler.

Yeni 'Bilgili Hanımlar' sertifikalarını aldı
Bizi Takip Edin