Yeniden Refah Beykoz’da yeni yol haritasını çiziyor!

Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanı Mikail Akyıldız, yeni Yönetim Kurulu üyelerini belirlemeden önce ilçede faaliyet gösteren dernek başkanları ve muhtarla bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz aylarda Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı olarak atanan Beykozlu iş insanı Mikail Akyıldız, çalışmalara başladı.

Mikail Akyıldız

Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Akyıldız, yeni Yönetim Kurulu üyelerini belirme sürecinde ilçede faaliyet gösteren dernek başkanları ve muhtarla bir araya geldi.

Yeniden Refah Partisi

Kavacık Et Mangal’da peşpeşe günlerde gerçekleşen buluşmalara, Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği Üyesi dernek başkanları ve Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Sedat Altun ile mahalle muhtarları katıldı.

Mikail Akyıldız

Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanı Mikail Akyıldız, enel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın dik duruşu ve güzel çalışmalarıyla Beykoz ve Türkiye’ye faydalı olacağını inandığı bir yol haritasına girdiğini aktardı.

Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı

Akyıldız, yeni yönetimi kurmak için Genel Merkez’den zaman istediklerini ve yönetimin belirlenmesinde ilçenin dinamiğini oluşturan dernek başkanları ve muhtarların tavsiye, fikir ve önerilerinin önemi olduğunu vurguladı.

Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı

Beykoz’un her bir köşesinden, her bir yöresinden, her kesiminden insanların olduğu ortak bir yönetim kurmak istediklerini aktaran İlçe Başkanı Mikail Akyıldız, Beykoz’da tüm herkesi kucaklayan hizmet anlayışıyla birlikte bu ay sonunda Yönetim Kurulu üyelerinin kamuoyuna tanıtılacağını söyledi.

Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı

Dernek başkanları ve muhtarla yapılan istişareler sonrasında Yeniden Refah Partisi Beykoz’da en iyi ve en başarılı kişilerle yola koyulacaklarını belirten Akyıldız, “Beykoz’da birçok çalışmalar yaptık. Sizler bizim için önemlisiniz, değerlisiniz. Her köşede dostlarımız, arkadaşlarımız, komşularımız, siyasi tanıdıklarımız, müşterilerimiz var. Bu minvalde bir siyasi partinin ilçe başkanlığını yapmaya aday oldum. Ben burada tek başıma bir yapı kurup, yaptım demek benim için uygun olmazdı. O nedenle bu oluşum sırasında tüm dernek başkanları ve muhtarlarımızın düşüncelerini alacağız. Düşünceleriniz benim için çok önemli.” dedi.

Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Mikail Akyıldız

Akyıldız’ın konuşmasının ardından tek tek söz alan dernek başkanları ve muhtarlar Mikail Akyıldız’a yeni görevinde başarılar dileyerek, Yeniden Refah Partisi’nden beklentilerini ve oluşturulacak yeni yönetimin nasıl kişilerden oluşması gerektiği hakkında düşüncelerini paylaştı.

Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Mikail Akyıldız

Toplantılar, hatıra fotoğrafları eşliğinde son buldu.

.

.

Yeniden Refah Beykoz’da yeni yol haritasını çiziyor!
Bizi Takip Edin