Yeniden Refah’tan Beykoz Belediye Başkanı’na sert sözler

Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanı İlkay Yücel, Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler’i sert bir dille eleştirdi.

yeniden-refahtan-beykoz-belediye-baskanina-sert-sozler
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanı İlkay Yücel, BEYSEM’leri kapatarak 235 kişinin işsiz kalmasına neden olan Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler’i eleştirdi.

KABUL EDİLEMEZ BİR SKANDALDIR

Yücel, “31 Mart seçimleri sonrası göreve gelen Sayın Alaattin Köseler ve Beykoz Belediyesi’nin yeni yönetimi, ilk icraatlarıyla Beykoz halkını büyük bir hayal kırıklığına uğratmıştır. 4.5 yıl boyunca yaklaşık 30 bin vatandaşımızın faydalandığı kursları kapatarak 150 personel ve 80 eğitmeni işsiz bırakmak, kabul edilemez bir skandaldır. Bu kararı esefle kınıyoruz.” dedi.

AÇIKLAMALARI YETERLİ VE İNANDIRICI BULMUYORUZ

Yücel, “Eğitimi baltalayan bu karanlık zihniyet, Beykoz’un geleceğini çalmaktadır. Seçim öncesi refah ve huzur vaat eden bu yönetim, göreve gelir gelmez verdiği sözleri unutarak halkımızı aldatmıştır. CHP zihniyetinin değişmediği ve halka ihanet ettiği açıkça ortadadır. Sayın Alaattin Köseler’in konuyla ilgili yaptığı açıklamaları yeterli ve inandırıcı bulmuyoruz. Çıkarılan personellere öncelik verilip verilmediğinin de takipçisi olacağız.” diye konuştu.

BÜYÜK BİR PROTESTO DÜZENLEYECEĞİMİZİ BİLDİRİYORUZ

Yücel, açıklamasını şöyle devam etti:

“Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı olarak, bu vahim karardan derhal dönülmesini talep ediyoruz. Beysem kurslarının hemen faaliyete geçirilmesi, işten çıkarılan tüm personelin geri alınması ve eğitimin kesintisiz devam etmesi zorunludur. Aksi takdirde, Beykoz halkının tüm dinamikleriyle birlikte belediye önünde büyük bir protesto düzenleyeceğimizi ve bu konu hakkında sesimizi daha çok yükselteceğimizi bildiriyoruz. Bu yanlıştan dönülmezse, Beykoz’un refahı ve geleceği için mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz. Belediye yönetimi bu kararını derhal geri çekmeli ve halkın taleplerine uygun adımlar atmalıdır.”

Yeniden Refah’tan Beykoz Belediye Başkanı’na sert sözler

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin