'Yerel Basın' gecesinde deklanşöre Şevket Arıkan bastı

CHP Beykoz İlçe Başkanı Şevket Arıkan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde yerel basını kendi deklanşörlerinden kareledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Örgütü, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle yerel basınla…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Beykoz İlçe Başkanı Şevket Arıkan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde yerel basını kendi deklanşörlerinden kareledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Örgütü, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle yerel basınla bir araya gelerek, bu anlamlı günde basını unutmadıklarını gösterdi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Beykoz İlçe Örgütü, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle Beykoz yerel basınına büyük jest yaptı.

Kanlıca Baro Bahçesi’nde akşam yemeği düzenleyerek örgütü ve basını bir araya getiren İlçe Başkanı Şevket Arıkan, günün basına ait olduğunu belirterek, siyasi içerikli hiçbir konuya değinmedi ve basının sorunlarına eğildi.

CHP Beykoz ilçe örgütü, belediye meclis üyeleri, kadın kolları ve gençlik kolları tam kadro geceye katılarak, basın mensuplarının gününü beraber kutladı.

İlçe Başkanı Şevket Arıkan, basınla beraber oturdu ve onlarla gece boyu sohbet etti. CHP’nin milletvekilliği seçimlerinde daha iddialı olacağını söyleyen Arıkan, ön seçimin olması için mücadele verdiklerini ifade etti. Fransa’da yaşanan olayın gerekçesi ne olursa olsun düşünceleri gazetesiyle yansıtmaya çalışan gazeteciye yapılan korkunç bir terör eylemi yaşadıklarını belirten Arıkan; “Gerekçesinde herkes haklılık payı bulabilir ama terörün hiçbir şekilde savunulamayacağını hepimiz biliyoruz” dedi.

Belediye Meclis Üyesi Gülay Demirel de basının zor bir iş yaptığına dikkat çekti. Basın mensuplarının fotoğraf makinelerini alarak, onların bugün için dinlemesi gerektiğini söyledi ve kendisi geceyi kareledi.

Gece, samimi sohbet ve eğlence ile devam etti.

'Yerel Basın' gecesinde deklanşöre Şevket Arıkan bastı
Bizi Takip Edin