Yöre Dernekleri Kaymakam Erdoğan'ı ağırladı

Beykoz Yöre Dernekleri Birliği, Nisan ayı olağan toplantısını Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan'ın katılımı ile gerçekleştirdi.

Beykoz İl ve Bölge (Yöre) Dernekler Birliği Nisan ayı olağan toplantısını Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan'ın katılımı…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Yöre Dernekleri Birliği, Nisan ayı olağan toplantısını Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan’ın katılımı ile gerçekleştirdi.

Beykoz İl ve Bölge (Yöre) Dernekler Birliği Nisan ayı olağan toplantısını Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan’ın katılımı ile Batumlular Derneği’nde gerçekleştirdi.

Nisan ayı olağan toplantısına ev sahipliği yapan Batumlular Derneği Başkanı Ali Kemal Kılıç ve yönetimi katılımcılara yöresel yemekleri olan Phallobya (lahana yemeği), simindi cadi (mısır ekmeği) ve masoni (yoğurt) ikram etti.

Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan’ın iade-i ziyaret kapsamında katıldığı Nisan ayı olağan toplantısına 16 yöre dernek başkanı eksiksiz katılırken toplantı gündemi kötü alışkanlıklar ve asker uğurlama konvoyları ile mücadele oldu.

Yöre Dernekleri Birliği Dönem Başkanı Fatih Yılmaz yapmış olduğu açılış konuşmasında ilk olarak iade-i ziyaret gerçekleştiren Kaymakam Erdoğan’a teşekkür etti. 21 Nisan Salı akşamı saat 19.00 ‘da Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi’nde yapılacak olan “Uyuşturucu ile Mücadele” programı hakkında da bilgi veren Yılmaz, Yöre Dernekleri olarak ortaklaşa düzenledikleri bu program ile amaçlarının aileleri bilinçlendirmek olduğunu söyledi.  Dönem Başkanı Fatih Yılmaz son olarak asker uğurlama konvoyları ile mücadele kapsamında yine yöre dernekleri olarak ortaklaşa bir “asker uğurlama gecesi” yapacaklarını da söyledi.

Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan’da Yöre Dernekleri aylık olağan toplantısına katılmaktan ve yapılan ikramdan duyduğu memnuniyeti dile getirirken özellikle Beykoz’da toplumsal sorunların çözümünde yöre derneklerine çok iş düştüğü söyledi. Kötü alışkanlıkların çözümünün kanunlardan çok sorunun kaynağının tespit edilerek köküne inilmesi gerektiğinin altını çizen Erdoğan özellikle yöre derneklerinden çevrelerinde ve hemşerileri arasında kötü alışkanlıklara bulaşmış kişilerin tespitini yaparak ailelere maddi manevi yardımcı olmalarını istedi.

Yöre Dernekleri Kaymakam Erdoğan'ı ağırladı
Bizi Takip Edin