Yöre Dernekleri'nden Çelikbilek'e tebrik ziyareti

Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'e seçim sonrası tebrik ziyaretinde bulundu.

Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği'ne üye yöre dernek başkanları, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'i makamında…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e seçim sonrası tebrik ziyaretinde bulundu.

Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği’ne üye yöre dernek başkanları, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i makamında seçim sonrası tebrik ziyaretinde bulundu.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i makamında; Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği Dönem Başkanı ve Kastamonulular Dernek Başkanı Süleyman Çalık,  Dernekler Birliği Dönem Başkan Yardımcısı ve Samsunlular Dernek Başkanı Fatih Yılmaz,  Dernekler Birliği Dönem Sekreteri ve Sinoplular Dernek Başkanı Adnan Çeliker ile Erzurumlular Dernek Başkanı Ziya İnik, Batumlular Dernek Başkanı Ali Kemal Kılıç, Ordulu Mesudiyeliler Dernek Başkanı Özkan Ayduğan, Doğu Karadenizliler Dernek Başkanı Emin Yavuz, Giresunlular Dernek Başkanı Hasan Karakaya, KAİ Dernek Başkanı Metin Yıldız, Artvinliler Dernek Başkanı Mehmet Uzun, Tokatlılar Dernek Başkanı Ömer Şahin ve Rizeliler Dernek Başkanı Haydar Çelik  ziyaret etti.

Dernek başkanları, Beykoz’da AK Parti’yi 3.dönemine taşıyan ve ilçede ilk kez üst üste belediye başkanı seçilen Yücel Çelikbilek’i tebrik etti. Yücel Çelikbilek, nezaket ziyaretinde bulunan dernek başkanlarına ayrı ayrı teşekkürlerini sundu.

Beykozlunun, istikrarı devam ettirmek istediğinin sonucunda seçildiğini vurgulayan Çelikbilek, Beykoz’un en iyi hizmeti hak ettiğini ve belediye olarak  Beykoz’un kangren olmuş mülkiyet ve imar problemlerinin bu dönemde çözüme kavuşturmak istediklerini sözlerine ekledi.

Sohbetin sonunda Dernekler Birliği Başkanı Süleyman Çalık, başkan Çelikbilek’e çiçek takdim etti. Çiçek takdiminden sonra Çelikbilek ve dernek başkanları bir araya gelerek objektiflere poz verdi.

Yöre Dernekleri'nden Çelikbilek'e tebrik ziyareti
Bizi Takip Edin