Yücel Çelikbilek’den Beykoz 1908’e destek sözü

Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu ve yönetimi, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i makamında ziyaret etti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu ve yönetimi, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i makamında ziyaret etti.

Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu, Kulüp Başkan Yardımcısı AV. Serdar Aycibin, Kulüp Başkan Yardımcısı Nadir Özsoy, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Öztürk, Safter Eroğlu ve Kulüp Futbol Takımı Teknik Direktörü Bülent Akatay Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i makamında ziyaret ettiler.

Başkanlık makamında yaklaşık 35 dakika süren görüşmede Belediye Başkanı ve kulüp yönetimi, Beykoz Spor Kulübüyle ilgili neler yapılabileceği hakkında görüş alışverişinde bulundular. Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede Başkan Çelikbilek ?Tek Renk Tek Yürek Tek Aşk? kampanyasına katılacağını ve bütün Beykozluların bu kampanyaya katılarak destek vermesi gerektiğini belirtti. Beykoz Belediyesi çalışanlarını da bu kampanyaya desteğe çağırdı.

Bu yeni sezonda kulüp yönetimine başarılar dileyen Çelikbilek, Beykoz Stadı’nın bir an önce bitirileceğini ve Beykoz Spor Kulübü kullanımına verileceğini söyledi. Bu sene gerekli desteğin de verileceğini ifade eden Çelikbilek, takımdan mutlak başarı beklediğini ifade etti. Bölgede iş yapan iş adamlarını da kulübe destek vermeye davet eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu ve kulüp yönetimiyle hiçbir probleminin olmadığını, dünü unuttuğunu, bugüne ve yarına bakmak gerektiğini ve kulübün küllerinden yeniden doğması için bütün Beykozluların birlik içerisinde kulüpten desteğini esirgememesi gerektiğini belirtti.

Yücel Çelikbilek’den Beykoz 1908’e destek sözü
Bizi Takip Edin