YUKO BALON Gaziantep TÜMEXPO Fuarı'nda

Beykoz'un güçlü firmalarından YUKO BALON, Gaziantep'te açılan “2. TÜMSİAD Sanayi ve Ticaret Fuarı (TÜMEXPO)'na katıldı.

Beykoz'un güçlü firmalarından Yusuf Koç'un sahibi olduğu YUKO BALON, Gaziantep'te açılan “2. TÜMSİAD Sanayi ve Ticaret…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz‘un güçlü firmalarından YUKO BALON, Gaziantep’te açılan “2. TÜMSİAD Sanayi ve Ticaret Fuarı (TÜMEXPO)’na katıldı.

Beykoz’un güçlü firmalarından Yusuf Koç’un sahibi olduğu YUKO BALON, Gaziantep’te açılan “2. TÜMSİAD Sanayi ve Ticaret Fuarı (TÜMEXPO)’na katılarak stant açtı.

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) tarafından düzenlenen ve Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ın açılışını yaptığı TÜMEXPO Fuarı’nda, Yusuf Koç’un sahibi olduğu Beykozlu bir firma olan YUKO BALON’da yer aldı.

Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, reklam adına her  hizmeti tek çatı altında toplayan bir organizasyon  ajansı olan YUKO BALON’un açtığı standı yakından inceledi.  Bakan ile birlikte Vali Erdal Ata, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, AK Parti İl Başkanı Ahmet Uzer, TÜMSİAD Genel Başkanı Hasan Sert ve diğer protokol üyeleri  YUKO BALON’un standını yakından inceleyerek sergilenen ürünlerle ilgili bilgi aldılar.

Kurumsal reklam balonları, açık hava balonları, promosyon balonları ve organizasyon konusunda ürünlerini sergileyen YUKO BALON ziyaretçilerden de büyük ilgi görüyor.

Türkiye genelinde birçok ilden ve çok geniş bir sektörel yelpazede 165 firmanın katıldığı TÜMEXPO Fuarı çerçevesinde, yabancı alım heyetleri ile ikili görüşmeler ve Ortadoğu İş Zirvesi de gerçekleştirilecek.

Fuar, 2 Kasım tarihine kadar ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.

YUKO BALON Gaziantep TÜMEXPO Fuarı'nda
Bizi Takip Edin