'Yürüyen Beykoz' projesi başlıyor

Spor Toto Müdürlüğü sponsorluğunda Çavuşbaşı'nda yapımı tamamlanan Muhammed Hanefi Dilmaç Spor Tesisleri'nin açılışı gerçekleşti.

Beykoz Belediyesi'nin ilçedeki spor yatırımları kapsamında Spor Toto Müdürlüğü sponsorluğunda Çavuşbaşı'nda yapımını tama

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Spor Toto Müdürlüğü sponsorluğunda Çavuşbaşı’nda yapımı tamamlanan Muhammed Hanefi Dilmaç Spor Tesisleri’nin açılışı gerçekleşti.

Beykoz Belediyesi’nin ilçedeki spor yatırımları kapsamında Spor Toto Müdürlüğü sponsorluğunda Çavuşbaşı’nda yapımını tamamladığı Muhammed Hanefi Dilmaç Spor Tesisleri’nin açılışı gerçekleşti.

Beykoz Belediyesi Muhammed Hanefi Dilmaç Spor Tesisleri’nin açılış törenine Kaymakam Ahmet Katırcı ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan,  Başkan Yardımcıları M. Hanefi Dilmaç, Muharrem Kaşıtoğlu, Salim Öztürk, Mahmut Gülbasar, Suphi Uçak, meclis üyeleri, STK temsilcileri ve ilçe sakinleri katıldı.

Başkan Çelikbilek: “100 Bin Kişi Spor Yaparsa Hastanelere Gerek Kalmaz”

Başkan Çelikbilek ilçeye yeni spor tesisleri kazandırmaya devam edeceklerini belirterek: ‘Aynı anda 100 bin kişiye spor yaptırırsak artık hastanelere de gerek kalmayacak. Ben sporun önemine ve gücüne inanarak bunu söylüyorum. Bizim bunun dışında 10 mahallemizde daha Belediyemizin yaptığı sahalar var. Bunları çoğaltmalıyız. Çocuklarımıza sahip çıkmalı, spora yönlendirmeliyiz. Böylece kötü alışkanlıklardan da uzaklaştırmış oluruz.” dedi.

‘Yürüyen Beykoz’ Projesi Başlıyor  

İlçede yeni bir projenin başlatıldığının müjdesini veren Kaymakam Ahmet Katırcı: “Bu Proje’nin ismini Başkanımız verdi. Bugünden itibaren ‘Yürüyen Beykoz Projesi’ni başlatıyorum. Spor Müdürümüze de şu an talimat veriyorum. İlçemizde spor yapmayan kişi kalmayacak‘ diye konuştu.

Spor kulüplerinin Beykozlu gençler için önemine değinen Çavuşbaşı Spor Kulüp Başkanı Yaşar Şahin ise çocukları kötü alışkanlıklardan uzakta tutmak ve sağlıklı yaşam için çabaladıklarını ifade etti.

Programın sonunda Çavuşbaşı Spor Kulübü Başkanı Yaşar Şahin, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e hediyelerini takdim etti.

'Yürüyen Beykoz' projesi başlıyor
Bizi Takip Edin