Yüz yaşındaki Dodi Nine'ye doğum günü sürprizi

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 100'üncü yaşını dolduran Dodi Hazar'ın doğum gününü kutladı

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 100'üncü yaşını dolduran Dodi Hazar'ın doğum gününü kutladı. Dodi Nine'nin elini öpen Başkan…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 100’üncü yaşını dolduran Dodi Hazar’ın doğum gününü kutladı

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 100’üncü yaşını dolduran Dodi Hazar’ın doğum gününü kutladı. Dodi Nine’nin elini öpen Başkan Çelikbilek, altın hediye etti.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Rüzgarlıbahçe Mahallesi’nde yaşayan Dodi Hazar Nine’yi, 100’üncü doğum gününde yalnız bırakmadı. 1914 Malatya doğumlu, 6 çocuk ve 22 torunu olan Dodi Hazar Nine’yi evinde ziyaret eden Başkan Yücel Çelikbilek doğum gününü kutlayarak elini öptü. 1977’den bu yana Beykoz’da yaşayan Dodi Nine ilçenin en yaşlı sakinleri arasında yer alıyor.

Pasta ve çiçekle Dodi Nine’yi ziyarete giden Başkan Çelikbilek ihtiyaçlarını sorarak kendisine sağlıklı ve hayırlı bir ömür diledi. Dodi Nine’ye 100’üncü doğum gününde altın hediye eden ve hayır duasını alan Başkan Çelikbilek, günün anısına çocuk ve torunlarıyla birlikte fotoğraf çektirdi.

Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Dodi Nine, özellikle belediye başkanı tarafından hatırlanmaktan dolayı teşekkürlerini iletti.

Yüz yaşındaki Dodi Nine'ye doğum günü sürprizi
Bizi Takip Edin