Zeki Aksu Beykoz kamuoyuna seslendi: Kabul edilemez!

İstanbul Süper Amatör Lig 5. grubunun lideriyken, Bayrampaşa Tunaspor’a mağlup olan Beykoz 1908 Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu, Beykoz kamuoyuna açıklama yaptı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Süper Amatör Lig 5. grupta ettiği mücadelede ilk 2 maçını 4 gollü galibiyetlerle kazanan Beykoz 1908 A.Ş, Bayrampaşa Tunaspor’a 1-0 mağlup olarak sezonun ilk yenilgisini yaşadı.

Yenilginin ardından Kulüp Başkanı Zeki Aksu ise “Kardeşlerimiz saydığımız taraftarımız arasına karışan ve provaktif davranışlar yapan kişilerin Kulüp Başkanına, Yöneticilerine ve de futbolcu kardeşlerimize maç sonunda ettikleri küfürler, hakaretler kabul edilemez.” diyerek Beykoz kamuoyuna ve Beykoz sevdalısı taraflara açıklama yaptı.

Zeki Aksu, sosyal medya hesabından şunları paylaştı:

“Kulübümüz için 2022/23 sezonu öncesi, yönetim kurulunun, sponsorlarımızın ve de Beykoz 1908’i gerçekten sevenlerin, ona gönül verenlerin maddi manevi destekleri ile iyi bir takım ve iyi bir teknik kadro oluşturmuştur.

Futbolcular, teknik ekip ve yönetim arasında çok iyi bir dostluk, kardeşlik ilişkisi yakalanmıştır. Takımımız ilk 2 maçını 4 gollü galibiyetlerle kazanmıştır.

Beykoz 1908 Spor Kulübü

22 Ekim 2022 Tarihinde, başlama saati federasyonca sabah 10.00 olarak belirlenen Bayrampaşa Tuna Spor deplasmanındaki karşılaşmanın genelinde takımımız üstün oynamış ancak futbolun bir adaletsizliği olarak son dakika golüyle yenilmiştir.

Bu dünyanın sonu değildir. Beykoz 1908 grubunda 3. sıradadır. Bu grupta iddiamızı sonuna kadar sürdürecek büyük bir camia olduğumuza kimsenin şüphesi olmasın.

Böyle güzel bir hava yakalamışken, her platformda, her zaman takdir ve teşvik ettiğimiz, hiçbir maçta takımımızı yalnız bırakmayan, kardeşlerimiz saydığımız taraftarımız arasına karışan ve provaktif davranışlar yapan kişilerin Kulüp Başkanına, Yöneticilerine ve de futbolcu kardeşlerimize maç sonunda ettikleri küfürler, hakaretler kabul edilemez.

Beykoz 1908 camiasının birliğini, bütünlüğünü ve geleceğini tehdit eden bu eylemler, hoşgörü ve sabır sınırlarını aşmıştır.

Beykoz’umuzun birliğini bozmaya yönelik bu eylemleri yapanlar hakkında gerekli hukuki işlemler kulübümüzce yapılacaktır. Ayrıca maç saatleri ile ilgili itirazlarımızı, rakiplerimizle aynı saatte ve aynı şartlarda sahaya çıkma isteğimizle alakalı gerekli uyarıları yetkili mercilere yapacağız.

Birlik beraberliğimizin sürdürmek ve Büyük Beykoz’un geleceği için yaptığımız çalışmalarımıza devam edeceğiz. Görevimizi azimle sürdüreceğimizi Beykoz düşmanlarına bir kez daha hatırlatırız. Beykoz Kamuoyuna, aklı selim, cefakar ve iyi niyetli taraftarlarımıza saygıyla duyurulur.”

Zeki Aksu Beykoz kamuoyuna seslendi: Kabul edilemez!
Bizi Takip Edin