107 yıllık tarihi çınar Beykoz'da diriliş süreci başladı

Beykoz 1908 A.Ş. neredeyse tamamını yenilediği kadrosu ile ilk kez kamuoyunun karşısına çıktı.

Beykoz 1908 A.Ş. neredeyse tamamını yenilediği kadrosu ile ilk kez kamuoyunun karşısına çıkarken, dış transferde 13 oyuncusu ile…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz 1908 A.Ş. neredeyse tamamını yenilediği kadrosu ile ilk kez kamuoyunun karşısına çıktı.

Beykoz 1908 A.Ş. neredeyse tamamını yenilediği kadrosu ile ilk kez kamuoyunun karşısına çıkarken, dış transferde 13 oyuncusu ile birer yılık anlaşmaya imza attı. İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesislerinde bir araya gelen futbolcu, idari ve teknik heyet önce iftar programı gerçekleştirip, hep birlikte oruçlarını açtı. Daha sonra yapılan konuşmalar ile sarı-siyahlı ekibin bu sezonki hedefleri konusunda açıklamalarda bulunuldu.

Gerçekleşen programda bir konuşma yapan Beykoz 1908 A.Ş. Kulüp Başkanı Zeki Aksu, geçen sezon kılpayı kaçırdıkları Play-Off karşılaşmalarının ardından sezona kadrolarını büyük oranda yenilemiş halde gireceklerini söylerken, “ Artık Beykoz için Yükseliş süreci başlamış bulunmakta. Nasıl ki devletlerin de Yükseliş-Duraklama-Çöküş süreçleri olursa Beykoz 1908 Takımı da bu dönemleri geride bırakıp artık yeni bir dönemin kapısını aralamıştır. Takımımızı Mehmet Fahrettin Eldek’e teslim ettik, kendisine Oktan Beceren Yardımcı Antrenörlük vazifesi ile katkıda bulunacak, Kaleci Antrenörümüz ve Kondisyonerimiz de yakın bir zamanda Teknik Kadroya dahil olacak.” diye konuştu

Başkan Aksu yaptığı konuşmanın devamında şu ifadelerde bulundu ; “Ben bu sezon için güçlü bir kadro kurduğumuz inancındayım. Camia olarak geçen sezon birlik-beraberlik ruhunu yakalamıştık artık geriye dönüş-yükseliş sürecine herkes katkıda bulunmalı, destek olmalı. Bu arada Beykoz Stadında yıkım çalışmaları başladı, ihale süreci Beykoz Belediyesi Kanalı ile devam etmekte, ben yeni stad projemizi gördüm ve Beykoz’a layık bir proje oalcağı kanaatini taşımaktayım. İnşallah büyük zaferler kazandığımız, sevinçler, şampiyonluk yaşadığımız stadımıza dönüş yapacağız. Tek isteğimiz bu konudaki çalışmalarda hızlı bir sürecin yaşanması”

Beykoz 1908 A.Ş. Kulübünün 100 yılı aşkın, 107 yıllık macerası ile Asırlık bir Çınar olduğunu hatırlatan Başkan Aksu, “ Dolayısı ile aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza, futbolcu kardeşlerimize bu kulübün büyüklüğünü bir kez daha hatırlatak isterim. Beykoz taraftarları ise iyi günde de kötü günde de takımlarına müthiş destek veren bir yapıya sahip. İnşallah önümüzde hedef olarak koyduğumu 3 senelik süreç sonunda önce Bölgesel, Sonra 3 ve ardıdan da 2.Lige dönüş yapacağız” şeklinde konuştu.

Beykoz 1908 A.Ş. İdari Manejeri Uğur Sakaloğlu ise yaptığı açıklamda, Takım Antrenörü Mehmet Fahrettin Eldek’in Babasının ani çıkan rahatsızlğı nedeni ile memleketine gitmek zorunda kaldığını ve de herkese selamlarını ilettiğini söylerken, “ Geçen sezonki kadrodan 4-5 futbolcu ile gençlerimiz kaldı. Yep yeni bir ekip ile yola çıkılmakta. Allah hepimize kolaylıklar versin. Büyük Beykoz camiası artık bizlerden Yeniden Diriliş beklemekte. Herkes görev ve sorumluluklarının farkında. Ben şahsen oluşturulan bu kadroya fazlası ile güveniyorum, gerçekten de kaliteli bir kadroya sahip olduk. Başarılar diliyorum, Allah hepimizin yolunu açık eylesin” diye konuştu.

Beykoz 1908 A.Ş. Takımının imza törenine şu futbolcular katılıp kendilerini Sarı-Siyahlı Kulübe dahil eden imzaları attılar. Kadir Zorbazan ( Kocaeli Çayırovaspor ), Mesut Güneş-Berkan Özbek (Alemdağspor), Oğuzhan Öztürk-Onur Kerman ( Paşabahçespor), Eymen Avcı-Emre Yaşar-Onur Demir ( Kartal Belediyespor ), Deniz Altun-Taner Reis ( Kartal Bulvarspor), Oktay Selvi ( Çengelköyspor ) Bahri Çevratoğlu, Erhan Eroğlu. Bu arada Beykoz 1908 A.Ş. Takımı İç Transfer görüşmeleri sonunda anlaşam sağladığı Kaptan Sezer Akbulut, Atilla Gayberi, Uğur Öztürk ile sözleşem yeniledi. Gerçekleşen imza törenine İstanbul dışında bulunan , mazeret  bildiren 4 futbolcu katılamadı. Öte yandan imza töreni öncesinde programa sürpriz bir konuk da dahil oldu. Beykoz’da iamet etmekte olan Ünlü Televizyon Spor Programcısı Serhat Ulueren başarı dileklerini iletti. İmza töreni ve iftar programında 1908 Büyük Beykoz Taraftar Derneği Başkanı İbrakim Yıldırım, ve Dernek Yöneticilerinden İbrahim Burak Durmaz ve İlker Genç’te hazır bulunup başarı dileklerinde bulunup tribünlerden her zamankinden daha da fazla destek oluncağının mesajını ilettiler.

107 yıllık tarihi çınar Beykoz'da diriliş süreci başladı
Bizi Takip Edin