3. Beyoff Off-Road oyunları yapıldı

Her sene üstüne bir şeyler koyarak, gittikçe daha keyifli hale gelen Beykoz Off-Road oyunlarının 3.sü de tamamlandı.

Beykoz Off-Road (Beyoff) gönüllüleri bu iş ile çok uğraşıp emek veriyor ve her sene…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Her sene üstüne bir şeyler koyarak, gittikçe daha keyifli hale gelen Beykoz Off-Road oyunlarının 3.sü de tamamlandı.

Beykoz Off-Road (Beyoff) gönüllüleri bu iş ile çok uğraşıp emek veriyor ve her sene aldıkları yapıcı eleştirilere göre organizasyonu, yarış etabını gittikçe güzel ve off-road izleyicisi için eğlenceli hale getiriyorlar.

 

Geçen yıllardaki oyunlara göre bu sene, hız kadar pilotaj ve engel geçme yeteneğinin de dereceye giren araçları ve ekipleri belirlediği bir yarış izlendi. Bu tarz zor geçişlere hazırlıklı olmayan sürücüler ve araçları sorunlar yaşadı ama aracında mekanik sorunlar olanlar veya yarışı bitiremeyenler bile gayet keyifli eğleniyor görünüyorlardı. Sonuçta oraya gelen ve yarışanların hepsi bu işin bir parçasının da mekanik sorunlar olduğunu bilen insanlardı.

 

Ustalar klasmanında yarışan araçlar ve sürücüleri bizlere off-road aracı nasıl kullanılır şeklinde küçük birer ders gösterdiler. Hepsi çok başarılıydı ve aynı anda 2 aracın start alıp, finişe ilk gelenin diğerini elediği sistem izleyenlere de heyecanlı dakikalar yaşattı.

Bayanlar kategorisine 4 araç ve sürücüleri katıldı, bu kategoride 1. Suzuki Grand Vitara ile yarışan Hilal Yılmaz ? Cenk Coşkun ekibi oldu.

S1 sınıfına 12 araç katıldı, bu sınıfta 1. Suzuki Vitara JLX ile yarışan Alper Alpago ? Kurtuluş Taner Kaya ekibi oldu.

S2 sınıfına 19 araç katıldı, bu sınıfta 1. Jeep CJ-7 ile yarışanSelçuk Şahin ? Uğur Tahir Karaman ekibi oldu.

Profesyonel kategorisinde 4 araç yarıştı, bu kategoride 1. Land Rover Defender ile yarışan Hüseyin Akbulut ? Ahmet Ergün ekibi oldu.

3. Beyoff Off-Road oyunları yapıldı
Bizi Takip Edin