30 Ağustos Zafer Bayramı Beykoz'da törenle kutlandı

30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 94. yıldönümü Beykoz'da resmi törenle kutlandı.

30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 94. yıldönümü Beykoz'da resmi törenle kutlandı. Cumhuriyet tarihimizin dönüm noktalarından 30 Ağustos Zaferi, Beykoz Kaymakamlığı ve Beykoz…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 94. yıldönümü Beykoz’da resmi törenle kutlandı.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 94. yıldönümü Beykoz’da resmi törenle kutlandı. Cumhuriyet tarihimizin dönüm noktalarından 30 Ağustos Zaferi, Beykoz Kaymakamlığı ve Beykoz Belediyesi’nin düzenlediği resmi törenle kutlandı. 

Beykoz Belediyesi Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törene Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, İstanbul Boğaz Komutanı Tuğamiral Tayyar Ertem, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Sururi Saydam, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay, İlçe Spor Müdürü Bülent Küçük, Belediye Başkan Yardımcıları, Salim Öztürk, Muharrem Kaşıtoğlu, Meclis üyeleri, mülki ve idari amirler, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri ve ilçe sakinleri katıldı.

Tören kapsamında ilk olarak zaferde imzası bulunan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimiz huzurunda 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklâl Marşı okundu. Ardından Boğaz Komutanlığı, İlçe Kaymakamlığı ve Beykoz Belediyesi ile belediye meclisinde grubu bulunan siyasi parti temsilcileri ve ilçedeki sivil toplum kuruluşları tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk bırakıldı.

Çelenk koyma töreni sonrasında Beykoz Kaymakamlığı’nda düzenlenen resepsiyon programına geçildi. 30 Ağustos Zafer Bayramı Töreni’nin Kaymakamlık’taki kısmında ise Kaymakam Ahmet Katırcı, İstanbul Boğaz Komutanı Tuğamiral Tayyar Ertem ve  Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek tebrikleri kabul etti. 

30 Ağustos Zafer Bayramı Beykoz'da törenle kutlandı
Bizi Takip Edin