5. Geleneksel Halk Koşusu için kayıtlar başladı

Bu sene 5.si düzenlenecek olan Beykoz Belediyesi Geleneksel Halk Koşusu için kayıtlar başladı.

Beykoz'da ilçe sakinlerini her yıl spor ortak paydasında buluşturan ve bu sene 5.si düzenlenecek olan Beykoz Belediyesi Geleneksel…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu sene 5.si düzenlenecek olan Beykoz Belediyesi Geleneksel Halk Koşusu için kayıtlar başladı.

Beykoz’da ilçe sakinlerini her yıl spor ortak paydasında buluşturan ve bu sene 5.si düzenlenecek olan Beykoz Belediyesi Geleneksel Halk Koşusu için kayıtlar başladı.

İlçe sakinlerine sportif bir ortamda rekabet imkânı sunan, birlik, beraberlik ve dayanışma duygularının yarışma heyecanıyla harmanlandığı “Beykoz Belediyesi Geleneksel Halk Koşusu” bu yıl ilçe sakinlerini 5. kez buluşturacak.  

16 Bin TL Para Ödülü 

Beykozluları spora teşvik etmek ve gündelik hayatta sporun daha fazla yer almasını sağlamak amacıyla düzenlenen halk koşusunda katılımcılara toplam 16 bin TL’lik para ödülü dağıtılacak. 

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in ilçede sporun yaygınlaşması için öncülük ettiği ve ilçe kaymakamlığının da destek verdiği yarışlara önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da ilçe sakinlerinin geniş katılımı bekleniyor.

5 bin metrelik parkurda yapılacak Halk Koşusu, Belediye Meydanı’ndan başlayarak Kaymakdonduran Kavşağı’ndan aynı güzergâhın dönülmesiyle sona erecek.

Yaş grupları kadın ve erkeklerde 14-17, 18-25, 26-34 ve 35-44 ile 45 yaş üzeri gruplarında yapılacak. Halk Koşusu’na katılacak en yaşlı ilçe sakinine para ödülünün yanı sıra onur ödülü de verilecek.    

4 Mayıs Pazar günü saat 10:00’da Beykoz Belediyesi Başkanlık binası önünden başlayacak olan 5. Geleneksel Halk Koşusu’na tüm ilçe sakinlerimiz davetlidir.  

Not: Yarışlara kayıtlar 14-17 yaş kategorisi hariç kurumun web sitesi üzerinden de yapılacaktır. Koşulara yalnızca resmi ikameti Beykoz’da olanlar katılabilecektir.

Halk Koşusu/5 Bin Metre

Saat:10:00

Güzergâh: Belediye Önü – Kaymakdonduran Kavşağı – Belediye Önü.

KATEGORİLER:

14–17 Yaş Bay/Bayan

18-25 Yaş Bay/Bayan

26-34 Yaş Bay/Bayan

35-44 Yaş Bay/Bayan

45 yaş ve üzeri Bay/Bayan


ÖDÜLLER: 

Birincilik Ödülü:        750 TL

İkincilik Ödülü:          500 TL

Üçüncülük Ödülü:     300 TL

Onur Ödülü:             500 TL

Bilgi İçin:  

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Bürosu

Tel: 0 216 538 8401 ve 8403.  

5. Geleneksel Halk Koşusu için kayıtlar başladı
Bizi Takip Edin