50 Genç MHP'ye üye oldu

MHP Beykoz İlçe Başkanlığına gelen yaşları 18 ile 25 arasında değişen 50 genç, partiye üye olarak hizmet etmeye hazır olduklarını söylediler.

MHP İlçe Başkanlığına 50 Genç gelerek partiye üye oldu. İlçe…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Beykoz İlçe Başkanlığına gelen yaşları 18 ile 25 arasında değişen 50 genç, partiye üye olarak hizmet etmeye hazır olduklarını söylediler.

MHP İlçe Başkanlığına 50 Genç gelerek partiye üye oldu. İlçe Başkanlığına üye olmak için gelen gençleri ilçe başkanı Ali Emanet karşıladı. Yaşları 18 ile 25 arasında değişen çalışan ve öğrenci olan gençler toplantı salonunda ilçe başkanı Ali Emanet ile toplantı yaptı.

İlçe Başkanı Ali Emanet yeni üye olan gençlere teşekkür ederek şunları söyledi, “Mustafa Kemal Atatürk; Türkiye’yi ne askere, ne polise, ne politikacıya, ne de milletvekillerine emanet etmiştir. Sadece ve sadece gençlere emanet etmiştir bu yüzdendir ki; Gençlerimiz hepimizin geleceğidir. Sizler üye olarak hizmet etmeye hazır olduğunuzu gösterdiniz. Siyasete erken başlamak demek bir adım önde olmak demektir. Gençlerimiz bizim geleceğimizdir. Sizin gibi genç kardeşlerimize kapımız her zaman açıktır” dedi.

Partiye üye olan gençlerin neden MHP’ye gelmiş olmalarını bir kaç kelime ile şöyle ifade ettiler. Son zamanlarda yaşanan şehit haberlerine karşılıksız kalan AKP ve CHP’nin kürt kardeşlerimizi birer sorun haline getirmiş olmaları, bizleri bölüşmeye götüreceklerini sadece bu noktada MHP’nin ülkede Kürt sorunu olmadığını, PKK sorunu olduğunu dile getirdi.

10 yıl öncesinde hiç bu kadar şehit haberi yokken her geçen gün bu sayının artmış olması, Türk tarihinde ilk kez Habur’da PKK’nın davul, zurna ile karşılanmış olması ve son olarak da Oslo görüşmelerinde iktidarın PKK ile ortaklık yapmış olması bizlerin MHP’ye üye olmamıza büyük etken olmuştur.

Ali Emanet gençlerin bu düşüncelerinden sonra “Partimize üye olan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Aramıza hoş geldiniz. Dünya siyasetinin çıkmaza girdiği bu dönemde girdiği bu dönemde Ortadoğu ve ülkemiz için yapılan oyunlar hazırlıklar malumunuzdur. Bu süreç de devleti ve milleti için popilizm yapmadan milli menfaatler doğrultusunda hareket eden partimize hizmet etmekten onur duyuyoruz. Siz yeni üye arkadaşlar bu zor dönemde  aramıza katılarak bizlere güç kuvvet vermiş oluyorsunuz. Bize yol arkadaşlığı yapacağınızdan dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

50 Genç MHP'ye üye oldu
Bizi Takip Edin