Abdullah Avcı’dan Beykoz’daki küçük Trabzon’a sürpriz ziyaret!

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Beykoz İshaklı mahallesinde Trabzonsporlu taraftarlar ile buluştu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Beykoz İshaklı mahallesinde Trabzonsporlu taraftarlar ile buluştu.

Yeni sezon hazırlıklarını Riva’da TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde sürdüren Karadeniz temsilcisi Trabzonspor’dan sürpriz bir ziyaret gerçekleştirildi. Teknik Direktör Abdullah Avcı, Trabzonspor taraftarlarıyla ve Bordo Mavi renkleriyle ünlü İshaklı Mahallesi’ne ziyaret etti.

Teknik Direktör Abdullah Avcı mahalle girişinde İshaklı Muhtarı Ali Cinel, Beykoz Trabzonlular Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Çakıroğlu ve Fazlı Çilingir tarafından karşılandı. Köyü gezen Teknik Direktör Abdullah Avcı, mahalle sakinleri ve minik Trabzonspor taraftarlarıyla da bir süre sohbet etti.

Ziyaretin ardından İshaklı Köyü Muhtarı Ali Cinel ile Beykoz Trabzonlular Derneği adına Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Çakıroğlu ve Fazlı Çilingir günün anısına Teknik Direktör Abdullah Avcı’ya hediye takdim ettiler. Avcı da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek imzalı forma hediye etti.

Ziyaret sonrası bir açıklama yapan Muhtar Ali Cinel, “Mahallemizi ziyarete gelen Trabzonspor Teknik Direktör Abdullah Avcı hocamız ve Medya İletişim Direktörü Can Karyağdı ile birlikte köyümüzü gezdik. Kendisine mahallemizin Trabzonlulardan oluştuğunu ve insanlarımızın her anını Trabzonspor’la birlikte yaşadığını anlattık. Pandemi döneminde bizi yalnız bırakmayan hocamıza mahallem adına teşekkür ederim.” İfadelerini kullandı.

 

Abdullah Avcı’dan Beykoz’daki küçük Trabzon’a sürpriz ziyaret!
Bizi Takip Edin