ABKA Kristal, iftar geleneğini bozmadı

ABKA Kristal; 10 yılı aşkın süredir devam ettirdiği ‘Geleneksel İftar Organizasyonu'nu bu yılda gerçekleştirdi.

ABKA (Abi-Kardeş) Kristal, bu yılda iftar geleneğini bozmayarak Beytaş Restoran'da cam sektöründe hizmet veren geniş bir kitle…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ABKA Kristal; 10 yılı aşkın süredir devam ettirdiği ‘Geleneksel İftar Organizasyonu’nu bu yılda gerçekleştirdi.

ABKA (Abi-Kardeş) Kristal, bu yılda iftar geleneğini bozmayarak Beytaş Restoran’da cam sektöründe hizmet veren geniş bir kitle ile buluştu.

Beykoz’da küçük bir atölyede başlayıp zamanla kurumsallaşan ve cama can veren Kristal Firması ABKA, 25 çalışanı ve Cam sektöründe hizmet verem geniş bir kitle ile aynı sofrayı paylaşmanın mutluluğunu yaşadı.

Geleneksel iftar yemeğine; ABKA Kristal çalışanlarının yanı sıra cam firması sahipleri, cam ustaları ve camı kendine yaşam edinmiş kişiler katıldı. Ayrıca yemeğe davetli konuklar arasında İl ve Bölge Dernekler Birliği Dönem Başkanı Süleyman Çalık ve Dernekler Birliği Dönem Başkan Yardımcısı Fatih Yılmaz’da vardı.

Gazetemize güne dair düşüncelerini ABKA Kristal Firmasının ortaklarından Özcan Yücel’in oğlu İlkay Yücel aktardı. Düzenledikleri iftar yemeğinin bir ilk olmadığını, 10 senedir bunu geleneksel olarak yaptıklarını ifade eden oğul Yücel; “Çalışanlarımızla ve bu işi yapan insanlarla bir araya gelip birbirimizi hem daha yakından tanıma fırsatı buluyor hem de diyaloglarımızı geliştiriyoruz. Amacımız, birlik ve beraberliğimizi arttırmaktır” dedi.

Gece, yemeğin ardından edilen hoş sohbetle devam etti.

ABKA Kristal, iftar geleneğini bozmadı
Bizi Takip Edin