Ahmet Hulusi Batu çalışmalarına başladı

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Dr. Ahmet Hulusi Batu çalışmalarına başladı.

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Dr. Ahmet Hulusi Batu çalışmalarına başladı. Çalışmalarına oturduğu bölge olan Çavuşbaşı'ndan…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Dr. Ahmet Hulusi Batu çalışmalarına başladı.

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Dr. Ahmet Hulusi Batu çalışmalarına başladı. Çalışmalarına oturduğu bölge olan Çavuşbaşı’ndan başlayan Dr. Batu daha sonra Çubuklu Beşevler bölgesinde devam ettirdi.

AK Parti Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı Dr. Ahmet Hulusi Batu, Çubuklu Beşevler’de vatandaşlar ile bir araya gelerek çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Beykoz Belediye Meclis Üyesi Necati Ak’ın yalnız bırakmadığı ziyaretlerde vatandaşın kendisine olan ilgi ve alakasında memnun olan Ahmet Batu gün boyu esnaf ve ev ziyaretlerini devam ettirdi.

Başkan aday adayı Dr. Ahmet Hulusi Batu, gerek AK Parti kuruluş sürecinde gerekse Milletvekili adayı olduğu dönemde sık sık diyalog kurduğu vatandaşlar ile tekrar bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını ifade ederek çalışmalarına tüm hızıyla devam edeceğini söyledi. Halk ve esnaf ile tek tek sohbet ederek sorun ve taleplerini dinleyen Batu her sohbetinde çözüm için tek adresin AK Parti olduğunu özellikle vurguladı.

Ahmet Hulusi Batu çalışmalarına başladı
Bizi Takip Edin