AK Beykoz teşkilatına Binali Yıldırım sürprizi!

İBB Başkan Adayı Binali Yıldırım, AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı'nın sahur programına katılarak partililere sürpriz yaptı.

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Beykoz İlçe Teşkilatı'nın sahur programı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İBB Başkan Adayı Binali Yıldırım, AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı’nın sahur programına katılarak partililere sürpriz yaptı.

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Beykoz İlçe Teşkilatı’nın sahur programına katılarak partililere sürpriz yaptı. Teşkilat mensuplarıyla birlikte sahur yapan Yıldırım, “23 Haziran’da inşallah, sizlerin de desteği ve gayretiyle her şey daha güzel olacak. Hak yerini bulacak.’ ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın teşkilat mensuplarına yönelik verdiği sahur programında sürpriz yaşandı. İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen sahur programına İBB Başkan Adayı Binali Yıldırım da katıldı.

M. Hanefi Dilmaç başkanlığındaki AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, salona geleceği öğrenilen İBB adayı Binali Yıldırım’ı “Seni başkan yapacağız” sloganları ile karşıladı. Teşkilat mensuplarıyla birlikte sahur yapan Yıldırım, “Yüksek Seçim Kurulu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçiminin yenilenmesine karar verdi. Önümüzde 35 gün var. Zaman su gibi akıyor. 35 gün sonra tekrar sandığa gidiyoruz, bu yarım kalan işi tamamlıyoruz inşallah, hazır mısınız? 23 Haziran’da inşallah, sizlerin de desteği ve gayretiyle bu işi hallediyoruz değil mi? Herşey daha güzel olacak mı? Daha güzel olacak. Hak yerini bulacak.’ ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Teşkilat mensupları sahur programının ardından Yıldırım ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

AK Beykoz teşkilatına Binali Yıldırım sürprizi!
Bizi Takip Edin