AK Beykoz yaşanan felaketin yaralarını sarmaya çalışıyor

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, selden zarar gören alalarda incelemelerde bulunarak vatandaşları ziyaret etti. 

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M.Hanefi Dilmaç'ın talimatıyla ilçe yöneticileri ve mahalle teşkilatları şiddetli yağış nedeniyle oluşan.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı, selden zarar gören alalarda incelemelerde bulunarak vatandaşları ziyaret etti

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M.Hanefi Dilmaç’ın talimatıyla ilçe yöneticileri ve mahalle teşkilatları şiddetli yağış nedeniyle oluşan selden zarar gören bölgelerde incelemelerde bulunarak vatandaşları ziyaret etti. 

50 ila 100 arasında ev zarar gördü

Beykoz’da sabah saatlerinde şiddetli yağış nedeniyle yolları, birçok ev ve işyerini su bastı. Mahmut Şevket Paşa ile Alibahadır Mahallesi arasındaki derelerin taşması sonucu bölgede ciddi hasar meydana gelirken, Zerzavatçı Mahallesi, Elmalı ve Çavuşbaşı bölgesi de yağıştan etkilenendi. Beykoz Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakıf Müdürü Selim Safi’den alınan ilk bilgilere göre mahsur kalan 3 kişi kurtarılarak hastaneye sevk edildi. Hasar tespit çalışmalarının sürdüğünü belirten Safi, ilk etapta 50 ila 100 arasında ev ile tarım arazileri ve seraların zarar gördüğünü kesin bilginin ise çalışmalar bittikten sonra ortaya çıkacağını söyledi.

AK Beykoz sahada

Yaşanan sel felaketi üzerine AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M.Hanefi Dilmaç da harekete geçerek ilçe merkezinde Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Zafer Aslan başkanlığında Afet Koordinasyon Merkezi kurdurdu. İlçe Yöneticileri, mahalle teşkilatları, kadın ve gençlik kollarından oluşan ekipler şiddetli yağış nedeniyle oluşan selden zarar gören bölgelerde incelemelerde bulunarak vatandaşları ziyaret ediyor.

Mahalle muhtarları ve vatandaşlar ile görüşen AK Parti Beykoz heyeti, belediye ve devlet kurumları tarafından alınacak önlemler hakkında vatandaşlara bilgi vererek geçmiş olsun dileklerini iletiyor. Heyet ayrıca sel felaketinden dolayı mahsur kalan 3 kişiyi hastanede ziyaret ederek doktorlardan durumları hakkında bilgi aldı.

AK Beykoz yaşanan felaketin yaralarını sarmaya çalışıyor
Bizi Takip Edin