AK Parti Beykoz, 10 Ocak'ta gazetecileri unutmadı

AK Parti Beykoz İlçe Yönetimi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle gazetemizi ziyaret etti.

AK Parti İlçe Yönetimi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yerel basını ayrı ayrı ziyaret ederek, gazeteciler…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Beykoz İlçe Yönetimi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle gazetemizi ziyaret etti.

AK Parti İlçe Yönetimi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yerel basını ayrı ayrı ziyaret ederek, gazeteciler günü kutladı.

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı’nı temsilen; Halkla İlişkiler Birim Başkanı Semra Kara, Halkla İlişkiler Birimi Başkan Yardımcısı Feyzullah Doğan ve Muzaffer Üzüm Medya Birim Başkan Yardımcısı Jale Gonca Peker ve Emrullah Bozan, Sosyal İşler Birim Başkan Yardımcısı Cengiz Kasaroğlu Beykoz Güncel Haber’i bu anlamlı günde yalnız bırakmadı.

Beykoz Güncel Haber İmtiyaz Sahibi Fatih Yılmaz, Muhabir Burcu Çelik ve köşe yazarı Erdal Öztürk tarafından AK Parti İlçe Yönetimi karşılandı.

Son derece samimi bir sohbet havasında geçen ziyarette, her iki tarafta birbirlerinin önerilerini ve eleştirilerini paylaştı.

17 senedir kesintisiz köşe yazısı yazan ve şimdi de Beykoz Güncel Haber’in köşe yazarlığını yapan Erdal Öztürk’te kendini AK Parti ilçe yönetimine tanıttı. Gazeteye yapılan ziyaretten ötürü memnun olduğunu ifade eden Öztürk; “10 yıl belediye meclis üyeliği yaptım. Toplumun her kesimi tarafından kabul gördüysek, bu önceliğimiz Beykoz olduğu içindir. Sizlerde çok önemli görevler yapıyorsunuz. Bu çerçevede Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yaptığınız ziyaret bizleri çok memnun etmiştir. Yerel basının zorluklarını hepimiz biliyoruz. İstanbul’un bütün ilçelerinde olduğu gibi yerel yönetimlerin, yerel basına destek olması gerekmektedir. Bunu yaparken de ayrım yapmaması gerekir. Basında tekelleşme beraberinde tehditle, şantajların getirme tehlikelerini asla göz ardı etmeyiniz. Beykoz Güncel, bütün siyasi parti mensuplarının rahatça girebileceği ve güvenebileceği bir kapıdır. Halka hizmet edenlere, halkın yayın organı olarak bakışımız hep pozitif olacaktır” şeklinde konuştu.

Beykoz Güncel Haber İmtiyaz Sahibi Fatih Yılmaz da kendini tanıttıktan sonra, 2011’de yayın hayatına girdiklerini belirterek; “Yayın ilkemizin tarafsızlığını ve doğruluğunu ön planda tutarak Beykoz halkına haber akışını sağlıyoruz. 2011 senesinde gerçekleştirdiğimiz ve bir haylide ilgi gören EN’ler etkinliğini bu sene içerisinde tekrar gerçekleştirmeyi planlıyoruz. 2014 yılının en iyilerini belirleyeceğiz. Noter huzurunda açıp, noter huzurunda kapatacağız. Şubat ayı itibari ile hedefimiz, gazetemizi 15 günde bir çıkarmak. Beykoz‘a doğruları en iyi şekilde yansıtmaya çalışıyoruz. Bu zamana kadar taraf olmadan haberlerimizi yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Kamuoyu gözünde güvenilir haber kaynağı olmak tek hedefimiz” dedi.

Halkla İlişkiler Birimi Başkan Yardımcısı Feyzullah Doğan, Beykoz Güncel Haber için Beykoz’un en iyi haber kaynaklarından biri yorumunu yaptı. Haberin hızlılığı ve doğruluğu konusunda gazete ekibini tebrik eden Doğan, gazeteyi yönetenlerin AK Parti mensubu olmalarına rağmen Beykoz’un eksikleri ‘gerçek bir gazeteci gözüyle’ yazdıklarını ifade etti.

Ziyaretin sonrasında gazete ekibi ve AK Parti ilçe yönetimi objektiflere poz verdi.

AK Parti Beykoz, 10 Ocak'ta gazetecileri unutmadı
Bizi Takip Edin