AK Parti Beykoz Gençlik Kolları çalışmalarını hızlandırdı

30 Mart 2014 Yerel Yönetimler Seçimleri'ne az bir süre kala AK Parti Beykoz Gençlik Kolları çalışmalarını hızlandırdı.

Beykoz'da ilk defa oy kullanacak genç seçmenlerin ziyaretlerine başlayan AK Parti Beykoz İlçe Gençlik…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

30 Mart 2014 Yerel Yönetimler Seçimleri’ne az bir süre kala AK Parti Beykoz Gençlik Kolları çalışmalarını hızlandırdı.

Beykoz’da ilk defa oy kullanacak genç seçmenlerin ziyaretlerine başlayan AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları, bütün birimleriyle birlikte ziyaretlerine başladı. Gümüşsuyu ve Çubuklu Mahalleleri’nden start alan seçmen ziyaretleri gün boyunca devam etti.

30 Mart sabahı ilk kez oy kullanacak olan genç seçmenler de ziyaret edilirken, ulaşılan seçmenlere AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı’ndan bir mektup ve Gençlik Kolları’nın çalışmaları hakkında bilgi veren, çalışmalarına seçim sabahına kadar devam edecek.

Çok çalışacağız, yorulacağız fakat pes etmeyeceğiz

Yapılan çalışmalarla ilgili konuşan AK Parti Beykoz Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam şunları söyledi: “Yaptığımız ziyaretler ilk başta genç seçmenlerimizi tanımak ve onlara bizim varlığımızdan bahsetmek oldu. Gençlerimize Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını ve İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanımız Gıyaseddin Gergin’in gençlerimize birtakım mesajlar verdiği mektubu ulaştırdık. Çalışmalarımız seçimlere kadar devam edecek. Yaptığımız ziyaretlerde amacımız sadece gençlerimizin oylarını almak değil, onları kendi bünyemize katmak istiyoruz. Beykoz’umuzun bütün mahalle ve köylerini dolaşacağız. Çok çalışacağız, yorulacağız fakat pes etmeyeceğiz” dedi.

AK Parti Beykoz Gençlik Kolları çalışmalarını hızlandırdı
Bizi Takip Edin