AK Parti Beykoz'da ilk aday adayı başvurusu yapıldı

Ak Parti'de başlayan aday adaylığı müracaatları sonrası belediye başkan aday adaylığı için ilk başvuruyu Ekonomist Recep Öncel yaptı.

AK Parti'de 31 Mart 2019 Yerel Yönetim Seçimleri için belediye başkanlığı ve meclis üyelikleri için…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ak Parti’de başlayan aday adaylığı müracaatları sonrası belediye başkan aday adaylığı için ilk başvuruyu Ekonomist Recep Öncel yaptı.

AK Parti’de 31 Mart 2019 Yerel Yönetim Seçimleri için belediye başkanlığı ve meclis üyelikleri için aday adaylık süreci başladı. Beykoz Belediye Başkan aday adaylığı için AK Parti’de ilk başvuruyu Ekonomist Recep Öncel yaptı. 

Kavacık Otağtepe Süleyman Çelebi Camii Dernek Başkanı olan İş Adamı Ekonomist Recep Öncel Beykoz Belediye Başkan aday adaylığı için AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’na resmi başvurusunu gerçekleştirdi. Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Gökhan Kaplan’a evraklarını teslim eden Öncel sonrasında AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M.Hanefi Dilmaç ile kısa bir sohbet gerçekleştirdi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığında aday adaylığı için başvurusunu gerçekleştiren Ekonomist Recep Öncel yapmış olduğu açıklamasında “Resmi olarak ilk müracaatı yapıyorum. İnşallah bundan sonrada arkadaşlarımızda müracaat edeceklerdir. Rabbim herkesin yolunu bahtını açık etsin. Kim güzel hizmet ederse Rabbim ona nasip etsin memleket için millet için Beykoz için çalışmak gerekir” ifadelerini kullandı.

Yerel seçimler için AK Parti aday adaylığı başvurularının 5 Kasım’da başladığını, 12 Kasım’da sona ereceğini belirten AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M.Hanefi Dilmaç “Müracaat eden arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah ülkemiz için, Beykoz için için hayırlı olur.” Temennisinde bulundu.

AK Parti Beykoz'da ilk aday adayı başvurusu yapıldı
Bizi Takip Edin