Muharrem Kaşıtoğlu ve Yılmaz Özdemir istifa etti

Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Muharrem Kaşıtoğlu ve Yılmaz Özdemir'in AK Parti üyeliğinden istifa etti.

İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Muharrem Kaşıtoğlu ile Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Yılmaz Özdemir'in noter aracılığıyla…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Muharrem Kaşıtoğlu ve Yılmaz Özdemir’in AK Parti üyeliğinden istifa etti.

İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Muharrem Kaşıtoğlu ile Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Yılmaz Özdemir’in noter aracılığıyla ilçe başkanlığına gönderecekleri dilekçeyle AK Parti üyeliğinden istifa etti.

Öğrenilen bilgilere göre son dönemlerde Beykoz Belediye Başkan Adayı olabilmek için çalışmalar yürüten Muharrem Kaşıtoğlu’nun AK Parti’den umduğunu bulamadığı ve başka bir siyasi partiden aday olabilmek adına istifa ettiği belirtiliyor. Kaşıtoğlu’nun hangi parti ile dirsek teması yürüttüğü merak edilirken, istifa edecek bir diğer isim Yılmaz Özdemir’in geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan “Güzel günler göreceğiz güneşli günler..” paylaşımı CHP’den aday olacağı dedikodularına neden oldu.

Ekim 2017’de Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevinden alınan ve her fırsatta 15 Temmuz Gazisi olduğunu iddia eden Muharrem Kaşıtoğlu’na Beykoz’un 51 şehit yakını ve gazisinin aldığı ‘Devlet Övünç Madalyası Beratı’ da verilmemişti.

Muharrem Kaşıtoğlu ve Yılmaz Özdemir istifa etti
Bizi Takip Edin