AK Parti Beykoz’dan fetih coşkusuna davet!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, 29 Mayıs’ta İstanbul Fethi’nin 569. yıl dönümü kutlaması ve Atatürk Havalimanı’na kazandırılacak Türkiye’nin en büyük millet bahçesinin ilk fidan dikimine tüm Beykoz h
  • 27.05.2022 00:00:00

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, 29 Mayıs’ta İstanbul Fethi’nin 569. yıl dönümü kutlaması ve Atatürk Havalimanı’na kazandırılacak Türkiye’nin en büyük millet bahçesinin ilk fidan dikimine tüm Beykoz halkını davet ediyor.

galeri isak parti beykoz dan fetih coskusuna davet 1898

Türk tarihinin şanlı zaferleri arasında yer alan, tarihin akışını değiştiren İstanbul Fethi’nin 569. yıl dönümü, 29 Mayıs’ta Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’nde büyük bir coşkuyla kutlanacak. AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç da “İstanbul’un Fethi’nin 569. Yıl Dönümü Kutlaması ve Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi Fidan Dikme Buluşması”na 7’den 70’e tüm Beykozluları davet etti.

1 MİLYON KİŞİNİN KATILMASI BEKLENİYOR

İstanbul, Atatürk Havalimanı’nda tarihi bir etkinliğe hazırlanıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle 1 milyon kişinin katılması beklenen bu tarihi kutlamada Türkiye’nin en büyük millet bahçesinin ilk fidan dikimi ile İstanbul Fethi’nin 569. yıl dönümü anlamlı bir etkinlikle kutlanacak.

galeri isak parti beykoz dan fetih coskusuna davet 4637

BEYKOZ’DAN GEMİLERLE ULAŞIM SAĞLANACAK

29 Mayıs Pazar günü saat 16.00’da Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilecek etkinliğe Beykoz’dan saat 15.00’da Beykoz Belediyesi’nin karşısında yer alan iskeleden kalkacak gemilerle ücretsiz ulaşım sağlanacak.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından organize edilen kutlamalar için açıklama yapan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, 569 yıl sonra aynı coşku ve gururun yaşanacağı tarihi etkinliğe tüm Beykozluları davet etti.  

galeri isak parti beykoz dan fetih coskusuna davet 8056

“OMUZ OMUZA YÜREK YÜREĞE FETİH ÇOŞKUSUNA”

İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, “Fethi müjdelenmiş şehir, Fatih’in göz bebeği, dünyanın başkenti İstanbul için hizmet etmekten hiç vazgeçmedik! İstanbul’un Fethi’ni, Atatürk Havalimanı’nda kutlayacak, ülkemizin en büyük millet bahçesinin ilk fidanlarını hep birlikte toprakla buluşturacağız. 29 Mayıs Pazar günü saat 16.00’da, yüz binler fetih ruhuyla Atatürk Havalimanı’nda, yüz binler Millet Bahçesi’nde buluşacak. Tüm vatandaşlarımızı, gençlerimizi, çocuklarımızı; muhteşem bir atmosferde, şölen havasında gerçekleştirilecek olan Fetih Kutlamalarına ve Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi Fidan Dikim Törenimize davet ediyorum. Hizmet ve eser vizyonumuzun sevincini paylaşmak; omuz omuza, yürek yüreğe bu gururu taşımak için hemşerilerimizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.” dedi.

İlgili Haberler